5 نکته مهم در هنگام خرید لوازم یدکی خودرو – اخبار رسمی

آنهایی که ماشین دارند میدانند وقتی این وسیله نقلیه خراب میشود، یکی از دردسرهای جدی پیدا کردن لوازم یدکی است؛ آن هم در شرایطی که ماشین حرکت نمیکند و شما مجبور هستید با اتوبوس یا تاکسی راهی بازار لوازم یدکی شوید. به طور مثال باتری خودرو را در نظر داشته باشید، باتری های خودرو در انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی مخصوص به خود دارند. ضمن اینکه آذرال انواع دیگر محصولات جانبی دوربین و… از سوی دیگر تولید کنندگان داخلی، برای تامین نیاز خودروهای صفر، عطش عمیق تولیدکنندگان بزرگی مانند ایران خودرو و سایپا را با جوی باریکی از اندک قطعات وارد شده، تولید شده و مونتاژ شده آخرین بازماندگان کارگاههای تولیدی لوازم یدکی سیراب کردند. در پایان لازم میدانیم یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده ی لوازم جانبی خودرو را به شما معرفی کنیم تا در صورتی که نیاز به خرید قطعات مورد استفاده در خودرو داشتید بتوانید روی این مجموعه حساب کنید .

با توجه به اهمیت لوازم یدکی خودرو بسیاری از مجموعه ها با سو استفاده از این موضوع لوازم یدکی بی کیفیت اما با قیمت پایین را تولید می کنند؛ استفاده از چنین قطعاتی نه تنها به عملکرد بهتر خودرو کمک نمی کند بلکه به سایر قطعات نیز آسیب وارد می کند پس همواره سعی کنید از لوازم یدکی متناسب با نوع و مدل خودرو که توسط کارخانه یا زیرمجموعه های همان کارخانه خودروسازی باشند استفاده کنید. با بسته شدن سوپاپ، پیستون درون سیلندر به سمت بالا حرکت می کند که این حرکت مخلوط سوخت و هوا را درون یک محفظه کوچک متراکم کرده و سپس با یک جرقه کوچک که توسط شمع ها زده میشود مشتعل میشود. ابتدا باید بگوییم واشر سر سیلندر چیست؟ دلایل سوختن واشر سر سیلندر زیاد است؛ اگر بخواهیم به مهم ترین دلایل آن اشاره کنیم باید بگوییم قدیمی و مستهلک بودن این واشر، بروز اشکال در عملکرد ترموستات، وجود نشتی در سیستم آب و خالی شدن رادیاتور، وارد شدن فشار بیش از حد به موتور در اثر رانندگی های طولانی در گرما و ترافیک و عدم توجه به آمپر خودرو مهم ترین دلیل برای سوختن واشر سر سیلندر است. واشر سر سیلندر رنو ساندرو یکی از قطعات بسیار مهم در داخل موتور این خودرو است که اگر بخواهیم در یک جمله کاربرد آن را توضیح دهیم باید بگوییم وظیفه ی ایجاد یک آب بندی کامل بین سیستم های مختلف آب ، روغن رسانی و احتراق موتور را بر عهده دارد؛ این قطعه بین سیلندر و سر سیلندر قرار دارد و از ترکیب مواد نسوز و لایه ی فولاد و مس ساخته شده است تا بتواند دماهای بالا را تحمل کند.

او در ادامه برخورد با مشتری را بسیار مهم میداند و معتقد است؛ خودرو خانه دوم خیلی هاست و برای آن خرج میکنند. پس از انفجار مخلوط سوخت و هوا نیرو و فشار بسیار زیادی ایجاد میشود که باعث میشود پیستون به سمت پایین حرکت کند و نیم دور میل لنگ را بچرخاند که این چرخش فلایویل را میچرخاند و سپس قدرت را به گیربکس منتقل کند. فضای مجازی باعث شده تا برخی از کسبه کار را نیز در خانه مشتری انجام دهند. اصغر آقا میگوید: خیلی از همکاران ما اجناس خود را در فضای مجازی به فروش میرسانند و به عنوان خدمات بیشتر به خانه مشتری رفته و تعویض یا نصب را همان جا انجام میدهند. افرادی هستند که به دنبال طرح جدید برای روکش صندلی هستند و آن را در فضای مجازی قرار میدهند. میتوان از صندلیهای خراب فیلم گرفت و بعد از بارگیری آن یعنی گذاشتن ابرهای جدید نیز فیلم تهیه کرد و به عنوان نمونه کار در فضای مجازی قرار داد.

همانطور که میدانید خودرو از سیستم های متعدد و اجزای مختلف تشکیل شده است و مانند هر وسیله ی دیگری ممکن است به دلایل مختلف آسیب ببیند و لازم باشد که قطعات آن را تعویض یا تعمیر کرد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به قطعات سفارشی خود، دست پیدا نمایید و آن را در اتومبیل خود مورد استفاده قرار دهید. از زمان شیوع ویروس کرونا، تعویض روکش خودرو بیشتر شده است. یعنی طرف پول داشته پیش خودش گفته برم تو کار لوازم یدکی و پولم را بیشتر کنم. به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم، محصولات قاچاق و تقلبی در سایه نبودنظارت سازمانهای متولی در فروشگاهها و سایتهای مجازی با تغییر بستهبندی و درج برچسب کالای با کیفیت ایرانی به فروش میرسد؛ بنابراین مصرفکنندگان از طرفی به دلیل ارزانی و از طرف دیگر به دلیل ناآگاهبودن نسبت به مشخصات لوازمیدکی اصل به خرید این محصولات اقدام میکنند. یکی از مهم ترین نکته این است که هنگام خراب شدن قطعات آن از لوازم یدکی اورجینال و با کیفیت استفاده شود تا قسمت های دیگر خودرو دچار آسیب نشود. با گسترده شدن و متنوع بودن لوازم جانبی و قطعات یدکی خودرو در فروشگاههای عرضه این محصولات و همچنین گستردگی این فروشگاهها در سراسر کشور، گروه نرم افزاری دشت همکاران سیستم اقدام به انتشار نسخه این نرم افزار ویژه صنف لوازم یدکی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید