گزارشی از بازار لوازم یدکی: پر از جنس چینی و ایرانی

است. از موارد کاربردی آنها مسدود کردن و بستن قطعه ای است مثلا برای مسدود کردن یک شلنگ یا بستن یک پاکت یا کیسه و … خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، بسیاری از لوازم یدکی خودرو آنگونه که دست اندرکاران فروش لوازم یدکی و یا تعمیر کاران خودرو میگویند افزایش قیمت بیش از صد درصد و در برخی موارد چند برابری داشته است. در عین حال بیشترین افزایش مربوط به لوازم خارجی است چرا که کمبود آن در بازار، قیمت را نیز تا چند برابر افزایش داده است. حال زمان انتخاب یکی از چندین برند آن قطعه خودرو می باشد که تنوع بسیار زیادی در کیفیت و قیمت دارند و این تازه اول ماجرا است زیرا نمونه های تقلبی هر برند نیز به وفور موجود می باشد و بعضاً با اندکی تخفیف به جای نمونه اصلی به فروش می رسند و مصرف کننده نیز به تصور خرید با قیمت مناسب تر آن را تهسه می نماید علارغم اینکه همگی به مشکلات استفاده از اجناس تقلبی واقف هستیم با کمی توضیح قصد داریم اندکی بیشتر این موضوع را بررسی کنیم. البته این مقاله دائما در حال اصلاح می باشد.

اما برای اینکه بر این مشکل غلبه کنید باید سراغ آن دسته فروشگاههای اینترنتی بروید که توانستهاند سبد کالایی خود را با لوازم یدکی خودروهای جدید تکمیل نمایند. از همین رو، خرید لوازم یدکی خودرو از یدک مارکت یک گزینه ایدهآل دیگر است که این امکان را به خریداران داده تا با خیالی آسوده کالای یدکی مورد نیاز خود را خریدار کنند و با اطمینان کامل، لوازم یدکی را در خودروی خود استفاده نمایند. رییس اتحادیه لوازم یدکی خودرو در یزد نیز این افزایش قیمتها را تایید کرده و گفت: شرایط پیش آمده شکایات مردم را نیز در این زمینه افزایش داده است. این پلتفرم آنلاین، چشم انداز و نگرش های خرید و فروش آنلاین قطعات یدکی را تغییر داده است. خودروهای آلمانی نیز در ایران مخاطب خاص خودر را دارند و این افراد میتوانند “لوازم یدکی اصل خودرو” های خود را از فروشگاه آنلاین یدک یار خریداری کنند. بنابراین وقتی وارد ماشین نو می شوید ، به هیچ وجه گیج نخواهید شد و می توانید محصولات مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. سازمان ملی استاندارد لوازم یدکی خودرو را براساس میزان اهمیتی که دارد به دو دسته ایمنی و فوق ایمنی دسته بندی میکند و زمانی که میخواهید قطعات با اهمیتی برای خودرو خریداری کنید، داشتن نشان استاندارد مهم و به نوعی تضمین کالا است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو شاید در نگاه اول فقط برای رانندگان کاربردی به نظر بیاید اما اگر از چند پله بالاتر به موضوع نگاه کنیم؛ میبینیم که نه تنها رانندگان، بلکه بسیاری از خرده فروشان و حتی تعمیرکاران نیز میتوانند قطعات و لوازم مورد نظرشان را به صورت اینترنتی سفارش دهند. چون خودروهای تازه وارد بازار شده میتوانند قطعاتی لازم داشته باشند که جایگزینی در بازار نتوان برای آنها پیدا کرد و به تبع آن کم بودن آن نوع خاص از لوازم یدکی، تهیه آن را به صورت اینترنتی و فیزیکی بسیار سخت خواهد کرد. البته که این موضوع بسیار چالش برانگیز خواهد بود. را تامین نماید و با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی در مجموعه فروشگاهی اینترنتی خود ارائه کند. فقط کافی است از مشکل ماشین خود مطلع شوید و سراغ سایتی مانند یدک مارکت بروید و به سادگی هرچه تمام لوازم یدکی مورد نظر خود را سفارش دهید و در تهران یا شهرستان به سادگی تحویل بگیرید. اگر گمان میکنید که زمان کافی بابت تهیه قطعات ندارید و نمیتوانید اطلاعات خود را به شکل مطلوبی در این زمینه بالا ببرید بهتراست از متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

، کوپلینگ و قطعات انتقال برای وسایل نقلیه زمینی، وسایل نقلیه کوسن هوا موتور و موتورهای برای وسایل نقلیه زمینی ،وسایل نقلیه کنترل از راه دور ، به غیر از اسباب بازی، قطعات وسایل نقلیه ، به عنوان مثال ، ضربه گیر ، windscreens ، چرخ فرمان ، لاستیک برای چرخ های خودرو ، و همچنین وسایل نقلیه،مواد راه آهن از فلز،موتورها ، موتورها ، کوپلینگ و قطعات انتقال ، به غیر از وسایل نقلیه زمینی،بخشهایی از انواع موتورها و موتورها ، به عنوان مثال ، استارت ، خفه کننده و سیلندرهای برای موتورها و موتورها ،لاستیک آهنگ بودن بخش هایی از خزنده در ساخت و ساز ، معدن ، کشاورزی و دیگر ماشین آلات سنگین ،اسکوتر ، اسباب بازی ،برخی از وسایل نقلیه خاص و یا چرخ دار برای اهداف حمل و نقل ، به عنوان مثال ، ماشین آلات راه خود رو جارو ، موتورهای آتش نشانی ، چرخ دستی ها، بخش های خاصی از وسایل نقلیه،باتری های الکتریکی ، ضبط مسافت پیموده شده و رادیوها برای وسایل نقلیه،چراغ برای خودرو و دوچرخه،فرش خودرو ،لوازم یدکی. مانند فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو یدک مارکت که به عنوان یکی از پیشتازان ارائه کننده لوازم یدکی خوردو به صورت اینترنتی شناخته میشود که توانسته با ارائه محصولات متنوع با قیمتهای کاملا رقابتی نگاهها را بیش از پیش به خودش جلب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید