گزارشی از بازار لوازم یدکی: پر از جنس چینی و ایرانی

در انتها به این نکته اشاره باید کرد که سعی بکنید از قطعات اصلی استفاده کنید و سراغ قطعات دست دوم و یا غیر اورجینال نروید چرا که ممکن است علاوه بر این که همان قطعه دوباره دچار آسیب شود، دیگر قطعات خودرو شما را نیز درگیر کند وبه آنها نیز آسیب برساند. اگر شما قطعات یدکی را بدون ضمانت نامه خریداری کنید برای شما جز هزینههای پی در پی نخواهد داشت و قطعاً دچار مشکل خواهید شد. شما میبایست هنگام خرید لوازم یدکی به این موضوع توجه جدی داشته باشید که از محصولاتی استفاده کنید و خریداری کنید که دارای ضمانت نامه هستند. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو شاید در نگاه اول فقط برای رانندگان کاربردی به نظر بیاید اما اگر از چند پله بالاتر به موضوع نگاه کنیم؛ میبینیم که نه تنها رانندگان، بلکه بسیاری از خرده فروشان و حتی تعمیرکاران نیز میتوانند قطعات و لوازم مورد نظرشان را به صورت اینترنتی سفارش دهند. اما موردی که وجود دارد این است که یدک مارکت و بسیاری از سایتهای مشابه دارای اینماد و سایر مجوزهای مربوطه هستند و یکی از الزامات هر فروشگاه اینترنتی بازپس گیری کالاها تا مدت زمان مشخص است. ضمانت کالا از دیگر مزیتهایی به شمار میرود که فروشگاه یدک مارکت به مشتریان خود ارائه میدهد.

اما با خرید لوازم یدکی خودرو از یدک مارکت شما عملا به هیچکدام از این مشکلها برنمیخورید! اما خب خوشبختانه راه حل های زیادی وجود دارد که به اعتبار شما و جلب اعتماد مشتری کمک میکند . در زمانی که مردم تهران به دلیل نبود برق، از چراغهای نفتسوز استفاده میکردند، مجبور بودند برای تعمیر چراغهای خود به بازار بورس چراغسازی های تهران که در آن زمان به چراغ گاز معروف بود مراجعه کنند. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار لوازم یدکی خودرو تهران ندارد. را تامین نماید و با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی در مجموعه فروشگاهی اینترنتی خود ارائه کند. اما برای اینکه بر این مشکل غلبه کنید باید سراغ آن دسته فروشگاههای اینترنتی بروید که توانستهاند سبد کالایی خود را با لوازم یدکی خودروهای جدید تکمیل نمایند. اما با مراجعه به فروشگاههای آنلاین لوازم یدکی ماشین با دردسری کمتر و تحقیق بیشتر میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. اما اگر قصد خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو را داشته باشید، جدا از اینکه میتوانید سراغ چندین سایت مختلف مانند سایت یدک مارکت بروید و قیمتها را با یکدیگر مقایسه کنید، ابزار مختلفی نیز بسیاری از سایتها در اختیار شما قرار میدهند که بتوانید به سادگی در یک صفحه قیمت همه فروشگاههای اینترنتی مربوط به یک کالای خاص را همزمان ببینید و تصمیم نهایی خود را بگیرید.

اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، قصه غوغای گرانی در اقلام مختلف مصرفی در این روزها تبدیل به ماجرایی تکراری شده است اما هرگز برای مردم عادی نخواهد شد چرا که درآمدها در این شرایط کفاف نیاز مردم را نمیدهد و هر لحظه قیمتها سیر صعودی به خود میگیرند و این در حالیست که با توجه به تورم، توان مردم و ارزش حقوقها کاهش پیدا میکند. رییس اتحادیه لوازم یدکی خودرو در یزد نیز این افزایش قیمتها را تایید کرده و گفت: شرایط پیش آمده شکایات مردم را نیز در این زمینه افزایش داده است. این روزها شاهد این موضوع هستیم که اگر خودرو یا هر قطعه ای از آن خراب شود صاحبان خودرو دراین باره گلایه میکنند که دیگر این خودرو برای ما همان خودرو سابق نمیشود چرا که نتوانستند از قطعات مطلوبی برای تعمیر استفاده کنند و متاسفانه ممکن است سرشان تو این زمینه کلاه رفته باشد. از سوی دیگر این موضوع عرصه را نیز برای سود جویان هموار کرده است چرا که بسیاری از قطعات بی کیفیت را در بسته بندیهای اصلی و بنام قطعات درجه یک به فروش میرسانند در حالی که نه تنها کیفیتی ندارد و تقلبی است بلکه مدتی کوتاه مجدد صاحب خودرو را دوباره روانه مکانیکی خواهد کرد.

پس خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه در خودروهای جدید مانند خرید لوازم یدکی تارا از برند ایران خودرو، خرید اینترنتی کاری منطقی است که باعث صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه شما خواهد شد. در واقع نه تنها برای لوازم یدکی خودرو بلکه برای هر حوزه کالایی این موضوع کاملا صدق میکند و به خصوص وقتی پای برند و مدل به کالاها اضافه میشود، این تفاوت و نوسان قیمتی بسیار بیشتر از قبل خودش را نشان میدهد. سعی کنید قبل از هرگونه اقدام به این موضوع توجه کنید که برای شما به صرفه است که از یک قطعه اصلی استفاده کنید و یا ریسک آن را میپذیرید که از قطعه غیر اصل استفاده کنید. برای این کار از شیشه بالابرها استفاده میشود و طراحی آنها با توجه به حجم استفاده بالایشان به گونه ای است که امکان سال ها کارکرد بدون مشکل را دارند. قطعات یدکی به نحوی طراحی شدهاند که پس از جایگزین شدن آنها با قطعات اصلی، عملکرد خودرو مانند روز اول خواهد بود. توربویدک سایتی کاملا تخصصی است که طراحی خوبی دارد و گشتوگذار در آن برای کاربر ساده و خوشایند است.

دیدگاهتان را بنویسید