ویژگی های بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران

عضو اتحادیه صنفی لوازم یدکی با بیان اینکه حجم قاچاق لوازم یدکی خودرو ۳ میلیارد دلار برآورد میشود، گفت: سود بازار را قاچاقچی قبل از ورود کالا به زنجیره میبرد اما کسی با آن برخورد نمیکند. ایران اکونومیست- عضو اتحادیه صنفی لوازم یدکی با بیان اینکه حجم قاچاق لوازم یدکی خودرو ۳ میلیارد دلار برآورد می شود، گفت: سود بازار را قاچاقچی قبل از ورود کالا به زنجیره می برد اما کسی با آن برخورد نمیکند. او بیان کرد: برخی از فروشندگان حتی به دلیل اینکه خریداری در بازار وجود ندارد، لوازم مصرفی را زیر قیمت بازار می فروشند تا بتوانند بدهی خود را بدهند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمود اهور، رئیساتحادیه لوازم یدکی خودرو استانهمدان با تأکید براینکه ۸۰ تا ۹۰ درصد قطعات لوازم یدکی مصرفی کشور وارداتی است، افزود: در خودروهای نسل جدید ۸۰ تا ۹۰ درصد قطعات مصرفی اساسی وارداتی است، اما برای خودروهای قدیمی مانند پراید و پیکان که با وجود اینکه از رده خارج شده، اما هنوزهم درحال فعالیتاند، قطعات آنها در داخل کشور تولید میشود.

مهدی کاظمی سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو، گفت: قیمت لوازم یدکی به دلیل ثبات در نرخ ارز، چند ماهی می شود که ثابت است و هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته ایم. به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز موارد مختلفی در نبض بازار بررسی و قیمت های جدید برخی اقلام منتشر شد که شما می توانید این اخبار را در بسته نبض بازار باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید. فروشگاه آریا گستر نماینده فروش محصولات شرکت اتحاد موتور ( Emco امکو ) در تهران می باشد.لوازم یدکی ماشین های تولید شرکت ایران خودرو و همچنین خودروهای تیبا، کوئیک، ساینا، پراید و پیکان از محصولاتی می باشد که به صورت پخش عمده به سراسر ایران در فروشگاه آریا گستر به فروش می رسد. قطعات تقلبی زیادی در بازار وجود دارد که تشخیصشان از لوازم یدکی اصل سخت است. قیمت لوازم یدکی دنا را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.

هزینه ای که در صورت چشم پوشی از یک اختلاف قیمت جزئی می توانست به وجود نیاید. گروه استانها- سریال نوسان قیمت خودرو که یک سالی است مردم شاهد تماشای آن هستیم از سال گذشته تاکنون بارها افت و خیزهای زیادی داشته و گویی زنجیر رکود بر فرمان خودرو نصب و خرید و فروش در رکود است. آفتابنیوز : در حالی که وزارت صمت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اصرار دارند که طرح شبنم و شناسهدار کردن لوازم یدکی خودرو هرچه زودتر اجرا شود، سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو اما معتقد است که اجرای این طرح موجب کاهش عرضه قطعات خودرو در بازار و جهش قیمت آن میشود. جیلی یکی از پرطرفدارترین برندهای صنعت خودرو است که شهرت جهانی دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سید مهدی کاظمی در گفتگو با شبکه خبر با بیان اینکه دستکم 20 درصد از لوازم یدکی موجود در بازار، بی کیفیت است، افزود: بی کیفیتی لوازم یدکی موجود در بازار، حاصل عدم مدیریت در گمرکات، سازمان استاندارد و سازمان صنعت، معدن و تجارت است و اگر این سه دستگاه وظایفشان را به درستی عمل کنند بی کیفیتی در قطعات یدکی خودرو به صفر میرسد. چرا که لوازم یدکی خودرو رابطه مستقیمی با آن داشته و در صورت تصادف و خرابی قطعات ماشین به هر دلیل دیگری، باید قطعه­ی جایگزین آن وجود داشته باشد تا ماشین تعمیر شده و بهترین عملکرد را ارائه دهد.

در ادامه به شما برخی از نکات را آموزش می دهیم که هنگام خرید لوام یدکی ماشین حتما باید به آن ها توجه داشته باشید. آفتابنیوز : مهدی کاظمی، سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران، با اشاره به اینکه برخی از قطعات خودروهای خارجی در بازار به صورت اصلی وجود ندارد، گفت: طبیعتا به دلیل اینکه تحریم هستیم، ممکن است برخی از قطعات اصلی خودرو در بازار کم باشد، اما همکارانمان سعی می کنند قطعات اصلی از گوشه و کنار دنیا بیاورند، اما ممکن است گاهی این قطعات را نتوانند بیاورند. به گزارش مشرق، مهدی کاظمی، سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران با اشاره به اینکه برخی از قطعات خودروهای خارجی در بازار به صورت اصلی وجود ندارد، گفت: طبیعتا به دلیل اینکه تحریم هستیم، ممکن است برخی از قطعات اصلی خودرو در بازار کم باشد، اما همکارانمان سعی می کنند قطعات اصلی از گوشه و کنار دنیا بیاورند، اما ممکن است گاهی این قطعات را نتوانند بیاورند. با پیشرفت تکنولوژی همه چیز به سمت اینترنتی شدن رفته است و سایت های بسیاری وجود دارند که شما می توانید برای خرید قطعات خودرو از آن ها اقدام کنید. از دیگر مزیتها این است که شما میتوانید تمامی قطعات خودرو را همراه با گارانتی و ضمانت نامه از فروشگاه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید