نحوه تشخیص قطعه اصلی از تقلبی در لوازم یدکی خودرو – ایسنا

از سوی دیگر تولید کنندگان داخلی، برای تامین نیاز خودروهای صفر، عطش عمیق تولیدکنندگان بزرگی مانند ایران خودرو و سایپا را با جوی باریکی از اندک قطعات وارد شده، تولید شده و مونتاژ شده آخرین بازماندگان کارگاههای تولیدی لوازم یدکی سیراب کردند. یکی دیگر از نشانههایی که مربوط به بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو میباشد این است که قیمت مناسبی را به مشتریان خود برای خرید لوازم یدکی پیشنهاد میدهد. اگر به خوبی مزیتهای مربوط به خرید قطعات یدکی را از بهترین فروشگاه اینترنتی بدانید بدون شک، قادر خواهید داد که به جای خرید حضوری، خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو را انجام دهید. کارشناسان فروشگاه یدک مارکت ارسال قطعات خودرو را در کمترین بازه زمانی انجام میدهند. ارسال قطعات در کمترین بازه زمانی از دیگر مزیتهای بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران است. توجه داشته باشید که اگر به خوبی ویژگیهای مربوط به بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران را بشناسید قادر خواهید بود که تمامی قطعات مربوط به خودروی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و در کمترین بازه زمانی تهیه کنید.

شما نیز میتوانید با توجه به نوع اتومبیل در اختیار خود، بهترین لوازم یدکی مورد نیاز خودروتان را هم اکنون سفارش دهید. با خرید لوازم یدکی از یدک یار شما از اصالت قطعات اطمینان خواهید داشت چرا که این فروشگاه آنلاین، اصلات لوازم یدکی خود را ضمانت کرده و در صورت اصل نبودن، قطعه را بدون هیچ هزینه مرجوع می نماید. از یک سو سبد واردکنندگان قطعات اصلی از کالاهای اساسی خودرو خالی شد و پس از یک سال، عطش مارکت در مصرف کالاهای یدکی تشدید شد. بازار لوازم یدکی خودرو علی الخصوص در طی یک سال گذشته با اوضاع نابه سامانی مواجه شده است، اگر این روزها برای خرید لوازم یدکی خودرو سری به بازار زده باشید قطعا متوجه افزایش افسار گسیخته قیمت ها شده اید و این در حالی است که کالاهای قاچاق و بی کیفیت چینی هم در این بازار فراوان شده است. شرکت خدمات پس از فروش ایرانخودرو در سال جهش تولید، رکورد فروش خود را برای نخستین بار در تاریخ فعالیت این شرکت در شهریور ماه، پشت سر گذاشت. به گزارش افکارنیوز، مهدی مونسان، مدیرعامل ایساکو، با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: این شرکت با تامین قطعات مورد نیاز حوزه خدمات پس از فروش از منابع و قطعهسازان داخلی و بعضا خارجی، برنامهریزی دقیق، همت و تلاش مدیران و کارکنان شرکت، توانست میزان فروش خود را در شهریور امسال به میزان ۲۰۳ درصد نسبت به مدت مشابه ارتقا دهد و رکورد فروش خود را به شکل بیسابقهای پشت سر بگذارد.

در مجموعه گروه های یدک بازار میتوانید قطعات مورد نیاز خود را به صورت تکی یا به صورت تعداد استعلام موجودی و قیمت بگیرید و در صورت نیاز از بین پاسخ ها بهترین شرایط را از نظر قیمت و خدمات انتخاب کرده و خرید کنید . یکی از مهمترین نکاتی که افراد زمان انتخاب بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران به آن اهمیت میدهند این است که قیمت انواع لوازم یدکی را در فروشگاه بررسی میکنند. به همین دلیل لازم و ضروری است که نصب این قطعات به دست تعمیرکاران حرفه ای و افراد وارد در این زمینه انجام گردد. بنابراین دانستن نکاتی برای تشخیص مرغوب بودم لوازم یدکی ماشین از محصولات تقلبی موجود در مرکز پخش لوازم یدکی خودرو ضروری است. شاید از نظر قیمتی لوازم یدکی های تقلبی از لوازم یدکی اصل و اورجینال ارزان تر باشند ولی کیفیت و کارایی بالایی ندارند و باعث آسیب رساندن به خودرو میشوند. شبکه های مجازی و پیام رسان ها ما را به هم نزدیک تر کرده اند و همچنین از طریق ایجاد ارتباطات گسترده بسیاری از کارهای مارا ساده تر ساخته اند . سپس متوجه میشوید که بهترین فروشگاه اینترنتی، قیمت به صرفه تر و مناسب تری را برای خرید قطعات خودرو به مشتریان اعلام کرده است.

سپرها همیشه در مواقع تصادف بیشترین صدمات را میبینند و از آنجا که اولین چیزی که در خودرو بیشتر از دیگر قطعات به چشم می آید سپر خودرو است بنابراین در هنگام خرابی بهتر است بهترین به فکر جایگزین کردن یک نمونه اصلی باشید تا تفاوتی در ظاهر خودروی شما به وجود نیاید ،به شما توصیه میکنیم سپر خود را از فروشگاه آنلاین یدک اول خریداری کنید تا تجربه ی خریدی با کیفیت بالا را به دست بیاورید. شرکت کرمان موتور اولین شرکتی بود که در ایران با برند لیفان قرارداد بست و شروع به تولید خودروهای لیفان کرد. این شرکت از گواهینامه و تاییدیه های کیفیت ISO 9001, ISO 10002 و ISO 10004 از بنیاد IMQ بهره مند می باشد. همچنین تمامی قطعات نام برده شده در اینجا به همراه لوازم یدکی ماشین های تولید شرکت ایران خودرو و خودروهای تیبا، کوئیک، ساینا، پراید و پیکان از محصولاتی است که به صورت پخش عمده به سراسر ایران در فروشگاه آریا گستر به فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید