مجله تخصصی خودرو و استعلام قیمت لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی به همه ی قطعات و اجزایی گفته میشود که در صورت آسیب دیدگی خودرو بر اثر تصادف، ضربه و مشکلات فنی، جایگزین قطعه اصلی خودرو میشوند. چنین اجناسی کیفیت لازم را نداشته و حتی بعد از تعویض ممکن است مشکلات خودرو را رفع نکرده و چه بسا بر مشکلات خودرو اضافه نمایند و قطعات دیگر را از کار بیندازند. در مرحله بعد باید گفت چک کردن ماشین قبل از مسافرت بسیار مهم و حائز اهمیت است. میتوان از صندلیهای خراب فیلم گرفت و بعد از بارگیری آن یعنی گذاشتن ابرهای جدید نیز فیلم تهیه کرد و به عنوان نمونه کار در فضای مجازی قرار داد. اصغرآقا میگوید: معمولا از روی نیاز و تقاضای مشتری لوازم جدید را تهیه میکنم. از نحوه کار و لوازمی که داریم نماهنگی تهیه کرده و در فضای مجازی قرار میدهیم. وی افزود: در برخی موارد نیز با کمبود برخی قطعات و لوازم مواجهیم که این موضوع نیز شرایط را سختتر کرده است.

با بسته شدن سوپاپ، پیستون درون سیلندر به سمت بالا حرکت می کند که این حرکت مخلوط سوخت و هوا را درون یک محفظه کوچک متراکم کرده و سپس با یک جرقه کوچک که توسط شمع ها زده میشود مشتعل میشود. در مرحله آخر پیستون از پایین ترین نقطه به سمت بالا حرکت می کند و سوپاپ های خروج دود نیز باز میشوند. اصغر آقا میگوید: مردم دیگر مثل قدیم روکشها را برای شستوشو باز نمیکنند و بسته به توانایی مالی هر چند وقت یک بار آن را تعویض میکنند. در اولین مرحله پیستون به سمت پایینن حرکت می کند و سوپاپ هوا یا دریچه سوخت در سیلندر باز میشود تا مخلوط سوخت و هوا وارد محفظه سیلندر شود. پس از انفجار مخلوط سوخت و هوا نیرو و فشار بسیار زیادی ایجاد میشود که باعث میشود پیستون به سمت پایین حرکت کند و نیم دور میل لنگ را بچرخاند که این چرخش فلایویل را میچرخاند و سپس قدرت را به گیربکس منتقل کند. دلایل سوختن واشر سر سیلندر زیاد است؛ اگر بخواهیم به مهم ترین دلایل آن اشاره کنیم باید بگوییم قدیمی و مستهلک بودن این واشر، بروز اشکال در عملکرد ترموستات، وجود نشتی در سیستم آب و خالی شدن رادیاتور، وارد شدن فشار بیش از حد به موتور در اثر رانندگی های طولانی در گرما و ترافیک و عدم توجه به آمپر خودرو مهم ترین دلیل برای سوختن واشر سر سیلندر است.

بدین منظور چرخ دنده کرمی برای کمک به موتور الکتریکی در نظر گرفته شده است تا گشتاور موتور برقی را تا 50 برابر افزایش دهد و در نقطه مقابل سرعت خروجی موتور را به نصف کاهش دهد. با توجه به اهمیت لوازم یدکی خودرو بسیاری از مجموعه ها با سو استفاده از این موضوع لوازم یدکی بی کیفیت اما با قیمت پایین را تولید می کنند؛ استفاده از چنین قطعاتی نه تنها به عملکرد بهتر خودرو کمک نمی کند بلکه به سایر قطعات نیز آسیب وارد می کند پس همواره سعی کنید از لوازم یدکی متناسب با نوع و مدل خودرو که توسط کارخانه یا زیرمجموعه های همان کارخانه خودروسازی باشند استفاده کنید. سعی کنید قبل از هرگونه اقدام به این موضوع توجه کنید که برای شما به صرفه است که از یک قطعه اصلی استفاده کنید و یا ریسک آن را میپذیرید که از قطعه غیر اصل استفاده کنید. در این مطلب سعی داشتیم اطلاعات لازم را در مورد لوازم یدکی رنو ساندرو در اختیارتان قرار دهیم، امیدواریم خواندن این مطلب برایتان مفید بوده باشد . موتور رنو ساندرو یک موتور 4 سیلندر 1.6 لیتری 16 سوپاپ با تنفس طبیعی است که میتواند 105 اسب بخار قدرت و 140 نیوتون متر گشتاور تولید کند.

هر سیستم در خودرو لوازم یدکی مربوط به خود را دارد، به همین دلیل است که یک راننده باید با همه ی اجزای خودرو آشنا باشد و در مورد نحوه ی عملکرد و وظایف آن ها اطلاعات کافی داشته باشد. • درست بسته نشدن واشر سر سیلندر سر جای خود که میتواند در اثر غفلت مکانیک اتفاق بیفتد . ابتدا باید بگوییم واشر سر سیلندر چیست؟ واشر سر سیلندر رنو ساندرو یکی از قطعات بسیار مهم در داخل موتور این خودرو است که اگر بخواهیم در یک جمله کاربرد آن را توضیح دهیم باید بگوییم وظیفه ی ایجاد یک آب بندی کامل بین سیستم های مختلف آب ، روغن رسانی و احتراق موتور را بر عهده دارد؛ این قطعه بین سیلندر و سر سیلندر قرار دارد و از ترکیب مواد نسوز و لایه ی فولاد و مس ساخته شده است تا بتواند دماهای بالا را تحمل کند. در ادامه بحث بالا می خواهیم بازرگانی «آریا گستر» و محصولات آن را به شما معرفی کنیم که یک مجموعه تجاری، خدماتی است و در زمینه تهیه، فروش و توزیع قطعات یدکی خودروهای سواری فعالیت میکند. در پایان لازم میدانیم یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده ی لوازم جانبی خودرو را به شما معرفی کنیم تا در صورتی که نیاز به خرید قطعات مورد استفاده در خودرو داشتید بتوانید روی این مجموعه حساب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید