لوازم یدکی خودرو

مهدی کاظمی سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه در بازار لوازم یدکی قطعات تقلبی و فیک وجود دارند، گفت: منکر وجود جنس تقلبی و فیک در بازار نیستیم و حدود ۲۰ درصد از قطعات موجود در حال حاضر بیکیفیت هستند. یکی از خریدران لوازم یدکی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بازار لوازم یدکی خودرو نیاز به نظارت جدی دارد. یکی از فروشندگان لوازم یدکی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برخی از قطعات کمبود اساسی در بازار دارند و دلیل آن هم گرانی است. قطعاتی با کیفیت ضعیف که خریداران از این رویه شکایت های زیادی دارند. در حالت عادی خودروسازان برای ساخت این قطعه، انتخابهای متفاوتی جهت مواد اولیه بهکاررفته دارند که شامل آلومینیوم، آهن، چدن یا فولاد است. کمبود قطعه اصلی و گران بودن آن باعث می شود قطعات تقلبی در بازار زیاد شوند و در نتیجه زمانی که از این قطعات تقلبی استفاده شود، خرابی زودهنگام خودرو دور از انتظار نیست.

یکی از مهمترین نکاتی که در خرید لوازم یدکی خودرو باید به آن توجه داشته باشید، اصالت کالا است. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک یکی از مطمئن ترین فروشگاه های لوازم یدکی خودرو می باشد که قطعات و اجناس اورجینال و با کیفیت را با قیمت مناسب برای مشتریان ارائه می دهد و مشتریان می توانند با اطمینان اقدام به خرید نمایند و بعد از تعویض قطعات خودرو از رانندگی لذت ببرند. برای اینکه با اطمینان لوازم یدکی خودرو خود را خریداری کنید بهتر است از فروشگاه اینترنتی لوکس یدک اقدام به خرید نمایید زیرا این فروشگاه لوازم یدکی با کیفیت را به قیمت مناسب تر برای مشتریان ارائه می دهد. از این رو بهتر است پیش از خرید لوازم یدکی خودروی خود، تحقیقی در رابطه با مرکزی که از آن خرید انجام میدهید داشته باشید تا بتوانید از صحت و گارانتی کالا اطمینان حاصل کنید. برخی از کارشناسان معتقدند که واردات یا مونتاژ داخل قطعات و لوازم مصرفی خودروهایی که در تیراژ پایین در کشور وجود دارند، بهصرفه نیست و فرایند تامین قطعات خودروهای خارجی زمانبر شده و قیمت آن افزایش یافته است. گرمای بخاری خودرو از موتور آن تامین میشود بدین صورت که این گرما توسط آب رادیاتور جذب شده و بخشی از آن در رادیاتوری که برای بخاری تعبیه شده جریان پیدا می کند؛ با ورود این گرما به رادیاتور، بخاری دمنده ای که در آن تعبیه شده است با گذر دادن جریان هوا، هوای گرم را به سمت داخل کابین هدایت میکند.

کمکفنر خودرو برلیانس H320 نیز از باکیفیتترین مواد اولیه ساختهشده و ریسک آسیبدیدن آن بدون دخالت عوامل خارجی و تصادفی یا در اثر فرسایش تدریجی بعید خواهد بود. قیمت بسیاری از لوازم یدکی برلیانس H320 اصل مانند دیسک فرمان یا طبق جلو، بسیار مقرونبهصرفه بوده و نیازی به تهیه نسخههای غیر اصل نیز پیدا نخواهید کرد. در هنگام تهیه خودرو H320 نیازی به نگرانی در مورد لوازمیدکی برلیانس H320 اصل نیست چراکه در صورت نیاز با صرف هزینه معقول، قادر به تهیه نسخه اصل و باکیفیت آن خواهید بود. گروه استانها- سریال نوسان قیمت خودرو که یک سالی است مردم شاهد تماشای آن هستیم از سال گذشته تاکنون بارها افت و خیزهای زیادی داشته و گویی زنجیر رکود بر فرمان خودرو نصب و خرید و فروش در رکود است. در ادامه به معرفی فهرست وار اصلیترین لوازم یدکی جیلی میپردازیم که شما میتوانید خیلی راحت از قطعات فروشهای سراسر کشور خریداری کنید. به دنبال چالش کمبود لوازم یدکی خودرو سراغ مسئولان رفتیم تا علت اصلی ماجرا را پیگیر شویم. حال ممکن است نتوان آرم ها را جزو لوازم یدکی خودرو دانست اما به جهت مهم بودنشان دوست داریم در اینجا آنها را معرفی کنیم. قبل از اینکه از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ماشین خرید کنید دقت کنید چه مدت است در حال فعالیت است، در شبکه ­های اجتماعی چگونه فعالیت می ­کند و نظرات کاربران درباره محصولات خریداری شده را بررسی کنید.

چرا در حال حاضر بازار به این حد بلاتکلیف است؟ جولان متقلبان در بازار لوازم یدکی خودرو/ وقتی قطعه قلابی چینی به نام قطعهساز وطنی فروخته میشود! لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز خودرو، از ضروریات در کشور به شمار میرود. خرید انواع قطعه یدکی خودرو از میان هزاران فروشگاه لوازم یدکی کاری چالش برانگیز و دشوار می باشد. مهدی کاظمی گفت: به دلیل مصرف پایین برخی لوازم یدکی تولید آن در کشور به صرفه نیست و نگرانی ما این است با اجرای طرح شناسنامهدار کردن لوازم یدکی قیمت این کالاها برای مردم چند برابر یا کالا کمیاب شود و بازار زیرزمینی لوازم تقلبی رونق بگیرد. ارتعاشات خودرو شما در حین حرکت، تا حد زیادی بهوسیله کمکفنر کنترل و مهار میشوند و ازجمله قطعات بهکاررفته در جلوبندی خودرو است که در مورد تعویض آن در صورت نیاز، تردید یا تأخیر داشت. جلوبندی از تأثیرگذارترین و حساسیت برانگیزترین بخشهای خودرو است که شامل رایجترین قطعات یدکی که ممکن است هر رانندهای به آنها نیاز پیدا کند نیز خواهد بود. فروشگاه اینترنتی یدک مارکت نیز تعهد خود را مقابل کیفیت و اورجینال بودن تمام قطعات را حفظ کرده و در بازه زمانی بسیار کوتاهی، لوازم جلوبندی برلیانس H320 اصل موردنیاز خود را دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید