لوازم یدکی خودرو ۳۰ تا ۱۰۰درصد گران شد

برخی از این فروشگاهها نیز نماینده و پخشکننده رسمی برندهای خارجی هستند. فروشگاه آنلاین ماشین پلاس یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی لوازم یدکی خودرو در سراسر کشور است که محصولات متعددی از جمله واترپمپ پراید را در انواع برند با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارائه میکند. البته مقایسه یک قطعه در فروشگاههای مختلف در سطح شهر ممکن است وقت زیادی بگیرد اما خرید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر نظیر ماشین نو علاوه بر امکان مقایسه، موجب صرفه جویی در وقت نیز میشود. خرید از بازار لوازم یدکی این امکان را میدهد تا در همان لحظه بتوان کیفیت و قیمت محصولات فروشگاههای مختلف را با هم مقایسه کرد. این راهکار تا حد زیادی احتمال گرانفروشی یا خرید لوازم یدکی تقلبی را کاهش میدهد. لیفان نام یکی از خودروسازان چینی است که از سال 1992 در چین شروع به تولید خودرو کرده است و امروزه در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بسیاری از شرکتهای تولید کننده قطعات تقلبی نشان استاندارد را روی محصولات خود ثبت میکنند و آن را وارد بازار میکنند. یک فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی معتبر باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و نشان ملی ثبت رسانههای دیجیتال باشد.

قطعات نظیر تسمه و لولههای پلاستیکی نیز باید تا حدی خاصیت ارتجاعی داشته باشد و حالتی شکننده نداشته باشند. برخی تولیدکنندگان خودرو نظیر ایران خودرو و سایپا سامانههایی برای تشخیص لوازم یدکی اصل راه اندازی کردهاند. با توجه به این تنوع بالا باید قبل از خرید به خوبی درباره انواع باتری ها تحقیق کنید تا متوجه شوید بهترین مدل برای خودرو شما کدام است. شما یک قطعه خودرو را با یک نمونه مشابه جایگزین نموده اید که باید مثل قبل را مثل قبل دهد و حتی بهتر از زمانی که قطعه مستهلک شد بود کار خود را به درستی انجام دهد. این روزها با کمک سایت های مختلف خرید لوازم یدکی خودرو می توانید در عرض چند دقیقه کالای مورد نظر خود را بررسی و سفارش دهید. در این فروشگاه مالکان خودرو می توانند متناسب با نوع خودرویی که دارند، روغن و فیلتر مورد نظرشان را انتخاب کنند. همچنین لمس قطعات و دقت در نوع جوشکاری، پرچکاری و نوع حکاکی حروف و اعداد روی قطعات نیز گویای کیفیت ساخت آنها خواهد بود. شنبه 98/7/13، تهران , (اخبار رسمی): افزایش قیمت لوازم یدکی خودرو از یک سو و سرازیر شدن انواع محصولات تقلبی و تاثیر منفی آنها بر عملکرد خودروها از سوی دیگر موجب شده تا حساسیت مالکان خودرو در خرید لوازم یدکی با کیفیت بیشتر شود.

اقدام به کپی برداری از قطعه سازان مطرح میکنند و قطعات غیر اصل را به جای قطعه اصل میفروشند به همین دلیل افراد زیادی به اصل بودن قطعه و کشور سازنده آن اهمیت میدهند اما گاهی اوقات کپی برداری آنقدر دقیق انجام شده است که به راحتی نمیتوان قطعه اصل و تقلبی را تشخیص داد به همین دلیل ما در این مطلب میخواهیم راههای تشخیص قطعات اصل از تقلبی را ارائه کنیم تا هنگام خرید لوازم یدکی خودرو دچار مشکل نشوید. با این وجود، بیشتر مردم اطلاع زیادی از بازار لوازم یدکی خودرو و قیمت لوازم یدکی ندارند و راهی برای تشخیص قطعات مرغوب و با کیفیت از محصولات بی کیفیت را نمیشناسند. برای مثال بر روی بسته بندی لوازم یدکی پراید یک کد مخصوص (QR کد) وجود دارد که میتوان با ارسال این کد به سامانه مربوطه از اصالت محصول خریداری شده اطمینان حاصل کرد. این افراد آموزش ندیدهاند و اطلاعات کافی ندارند و باعث میشوند که اجناس بیکیفیت به دست مصرفکننده برسد زمانی هم که شکایتی در اتحادیه ثبت میشود، ما به دنبال پیگیری هستیم اما در بیشتر موارد این فروشگاهها جز در فضای مجازی دیگر وجود خارجی ندارند.

برای واردکننده صرفه اقتصادی ندارد که بخواهد قطعات این خودروها را بهطور مرتب و زیاد وارد کند چرا که تعداد خودروها کم است بنابراین در کنار واردات دیگر قطعات، به تعداد محدود برای این خودروها هم قطعه وارد میکند اما ممکن است در برهههایی کمبود وجود داشته باشد. با گسترهای از قطعات خودرو متنوع برای تمام اقشار جامعه ، برای کاربران خود «تجربهی لذتبخش یک خرید اینترنتی» را تداعی میکند. در ادامه به شما برخی از نکات را آموزش می دهیم که هنگام خرید لوام یدکی ماشین حتما باید به آن ها توجه داشته باشید. چگونه کالای یدکی اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم؟ هر یک از این دسته ها محصولات مختلفی را برای حدود 18 مارک در سایت ارائه می دهد. به دلیل اینکه مواد اولیه بی کیفیت در لوازم یدکی خودرو استفاده می کنند برای تولید کنندگان هزینه کمتری دارد و این لوازم را به قیمت بالا و به عنوان لوازم یدکی اورجینال وارد بازار می کنند و سود های کلانی را بدست می آورند. این شیوه نوآورانه ضمن کاهش قیمت لوازم یدکی، طیف گستردهای از محصولات را نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید