لوازم یدکی خودرو چیست و جه کاربردی دارد ؟

سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو افزود: دولت باید با کالای تقلبی مبارزه کند و یکی از راههای این مبارزه کمک گرفتن از خود اعضای ۱۰ هزار نفری اتحادیه لوازم یدکی خودرو در تهران است. سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو، ضمن اشاره به اینکه با ترخیص قطعات رسوبی گمرک و همچنین کاهش نیاز به قطعات یدکی به دلیل کاهش ترددها در ایام کرونایی، بازار نسبت به ماههای اخیر به لحاظ کمیت و قیمت بهتر شده است، فروش قطعات یدکی دستدوم بهجای نو را توسط واحدهای تحت نظر اتحادیه قطعات یدکی خودرو رد کرد. قیمتهای درج شده مربوط به سایتهای فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمتها در بازار ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد. لوازم یدکی پژو 2008 که محصولی از کمپانی پژو است و برای مدتی کوتاه بروی خط مونتاژ ایران خودرو قرار داشت و به همین دلیل چندان خودرو رایجی محسوب نمیشود اما قطعات آن در یدک یار به راحتی قابل خریداری است. و همانطور که در بالا ذکر شد بهتر است با این لوازم یدکی آشنایی داشته باشید تا بتوانید اگر به دلیل نبود مکانیک و یا فرد متخصص در زمینه خودرو، به راحتی قطعه خراب را تعویض نمایید تا خودرو بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

امروزه از لوازم یدکی خودرو چینی در کشور بیشتر از قبل به دلیل قیمت مناسب تر آن استفاده می شود. با افزایش میل افراد به خرید خودرو و افزایش روز افزون خودرو، فروشندههای لوازم یدکی نیز زیادتر از قبل شدهاند و قطعات خودرو بیشتر در دسترس است. در نگاه اول این شغل خاص، زیاد به چشم نمیآید و به ظاهر ضروری هم تلقی نمیشود، اما به سبب اهمیت دادن بیشتر خودروسواران به روپا بودن وتر و تمیزی و آراستگی خودرویشان، در گذر زمان بر تعداد صاحبان این شغل افزوده شده است. ولی به مرور این حرفه با آمدن کفپوش، روکش دنده، فرمان، چراغهای تزیینی و اسپریهای مختلف تمیزکننده و معطر تحت نظر اتحادیه لوازم یدکی خودرو قرار گرفت. تعداد بیشماری ساخت و مدل وجود دارد و همه چیز از یک سال و مدل، به سال و مدل دیگر تغییر میکند؛ بنابراین، فروشگاه­ های قطعات خودرو می­توانند صدها هزار قطعۀ مختلف را بفروشند.

در جنس های مختلف نظیر فلزی، لاستیکی، نمدی و فایبر گلاس در بازار یافت میشوند. به روز بودن و داشتن مدلهای جدید در حرفه آنها اهمیت زیادی دارد. بسیاری از خودروهای وارداتی که در ایران تردد دارند در کشورهای عربی نیز وجود دارند بنابراین واردکنندگان میتوانند برای تعداد محدودی از آنها که نیاز به لوازم یدکی دارند از این کشورها قطعه تامین کنند. برای من که هیچ تجربهای در این رابطه نداشتم روزها و ماههای اول بسیار سخت گذشت. قطعات جلوبندی وظیفه ی هندلینگ و تعلیق خودرو را در دست اندازها بر عهده دارند. میگوید: فقط کفپوش خودرو نصف فضا را اشغال میکند و حتما باید داخل مغازه قفسه باشد تا بتوان از فضا استفاده بهینه کرد. حال لنت یکی از بخش های ترمز است که متشکل از دو بخش کفشک لنت و لقه لنت است. بخش دیگر مغازه هم انواع روکش صندلی، دور فرمان، باربند، کفپوشهای خودرو و قفل پدال و فرمان است. وقتی خودرو میآمد تا روکش آن را عوض کنیم به سراغ دیگران میرفتم و از آنها درباره نحوه بازکردن و بستن روکشها میپرسیدم. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو کارایدک سعی در ارائه خدمات در زمینه فروش آنلاین لوازم یدکی خودرو نموده است.«قیمت مناسب کالا»، «ضمانت اصالت کالا»، «سرعت در تامین و ارسال کالا» و «پشتیبانی» از اهداف اصلی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو کارایدک هستند که برای کسب رضایت مشتریان خود همواره به آنها پایبند و متعهد خواهد بود .

فروش کلیه لوازم یدکی آریو Z300 که از خودرو های مونتاژ شده شرکت سایپا است با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا فقط از فروشگاه یدک مارکت بخواهید. خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو از مجموعه ای که اجناس را با ضمانت اصالت و قیمت مناسب به شما ارائه می نماید می تواند تجربه یک خرید امن و آسان برای شما باشد و وقت خود را برای کار های مهم ترتان ذخیره نمایید. ما در شرکت پخش لوازم یدکی ، قطعات یدکی خودرو را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به دست مشتریان می رسانیم. این شغل در حال حاضر رو به پیشرفت است و هر روز به لوازم آن اضافه میشود. این شغل در گذشته زیر نظر اتحادیه چادردوزهای مسافرتی بوده و حال زیر نظر اتحادیه لوازم یدکی خودرو است. با فروشنده و نصاب روکش صندلی و تزیینات خودرو در محله جلالیه گپ و گفتی داشته ایم تا از جزئیات حرفهاش بشنویم. اصغر آقا میگوید: یک کاسب حرفهای به مرور متوجه میشود که باید از هرجنس چه تعداد و در چند مدل بیاورد که کار روی دستش نماند. از سختیهای این کار ماندن لوازم قدیمی بر روی دست کاسب است.

دیدگاهتان را بنویسید