لوازم یدکی خودرو چیست و جه کاربردی دارد ؟

این افراد آموزش ندیدهاند و اطلاعات کافی ندارند و باعث میشوند که اجناس بیکیفیت به دست مصرفکننده برسد زمانی هم که شکایتی در اتحادیه ثبت میشود، ما به دنبال پیگیری هستیم اما در بیشتر موارد این فروشگاهها جز در فضای مجازی دیگر وجود خارجی ندارند. بدون تردید تولید و عرضه قطعات و لوازم یدکی خودرو به بازار یکی از مهمترین نیازهای جامعه بهحساب میآید که شرکتهای تولیدی به این موضوع توجه ویژهای دارند؛ زیرا لوازم خودرو و قطعات آن بهمرور زمان دچار نقص فنی میشوند و دیگر قابل استفاده نخواهند بود. به گزارش تجارتنیوز، در حالی که وزارت صمت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اصرار دارند که طرح شبنم و شناسهدار کردن لوازم یدکی خودرو هرچه زودتر اجرا شود، سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو اما معتقد است که اجرای این طرح موجب کاهش عرضه قطعات خودرو در بازار و جهش قیمت آن میشود. اگر شما به خوبی نمی دانید که چگونه باید بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران را انتخاب کنید بهتر است که برخی از نکات را در نظر بگیرید. با مجموعۀ کاملی از ابزارهای تحلیلی، نرم­ افزار حسابداری ویژۀ لوازم یدکی خودرو میتواند بینشهای تجاری را ارائه دهد که اگر کارها را به ­صورت دستی انجام میدادید، متوجه نمیشوید.

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار برای ارائه بهتر خدمات خود، بر روی تمامی قطعات پژو 2008 ضمانت اصالت قرار داده است. اگر بخواهیم به این سوال بسیار مهم پاسخ بدهیم، باید شما را با روش ثبت شرکت لوازم یدکی خودرو آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم. برای مثال میتوان در همان گمرک و در بازه زمانی پرداخت تعرفه کیفیت کالاها را بررسی کرد تا کالای بدون کیفیت وارد بازار نشود. با این وجود اگر کمبودی وجود داشته باشد از کشورهایی مانند امارات آن را وارد میکنند که میتواند به صورت چمدانی یا به اشکال دیگر باشد که تعرفه گمرکی آن هم پرداخت میشود. در زمستان استفاده از بخاری جزو الزامات است که گرم کردن کابین ماشین توسط بخاری آن صورت میگیرد.گرمای بخاری خودرو از موتور آن تامین میشود بدین صورت که این گرما توسط آب رادیاتور جذب شده و بخشی از آن در رادیاتوری که برای بخاری تعبیه شده جریان پیدا می کند؛ با ورود این گرما به رادیاتور بخاری دمنده ای که در آن تعبیه شده است با گذر دادن جریان هوا، هوای گرم را به سمت داخل کابین هدایت میکند. این شرکت آلمانی محصولات فوق العاده ای را تولید میکند که این محصولات از کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشند.

برای واردکننده صرفه اقتصادی ندارد که بخواهد قطعات این خودروها را بهطور مرتب و زیاد وارد کند چرا که تعداد خودروها کم است بنابراین در کنار واردات دیگر قطعات، به تعداد محدود برای این خودروها هم قطعه وارد میکند اما ممکن است در برهههایی کمبود وجود داشته باشد. از 2 سال گذشته و با توجه به علاقه روز افزون ایرانیان به خرید اینترنتی و آسایش بیشتر مشتریان در یافتن و خرید لوازم یدکی ماشین، این شرکت فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو خود را افتتاح نمود. همچنین این شرکت با توجه به پیشرفت روز افزون درارائه خدمات، موفق به اخذ نمایندگی فروش و توزیع محصولات تولید کنندگان مطرح قطعات یدکی خودرو از جمله شرکت اتحاد موتور با برند تجاری (امکو- Emco) گردیده است تا با گسترش سبد کالایی خود بتواند پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مشتریان محترم باشد. مرتضی کاظمیان، یکی از توزیع کنندگان لوازم یدکی در تشریح شرایط موجود اظهار کرد: افزایش دو تا سه برابری قیمت در وضعیت فعلی بازار، کسب و کار عادی ما را تحت الشعاع قرار داده و گاها شاهدیم مشتریان خرید قطعات خودرو به خاطر گرانی از خرید آن امتناع میکنند. ما در تهران ۱۰ هزار و در ایران ۱۲۰ هزار عضو داریم، اگر از آنها خرید شود در صورت بروز مشکل مصرف کنندگان می توانند موضوع را پیگیری کنند.

برای خرید هر یک از قطعات یدکی که روی خودرو نصب میشود بهتر است که از بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران، خرید قطعات را انجام دهید. سید مهدی کاظمی در مورد آخرین وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو اظهار کرد: وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو در حال حاضر وضعیت بدی نیست، جنس به حد لازم در بازار وجود دارد و کمبودی حس نمیشود. همچنین مشاوره گرفتن از فروشندگان معتبر و کارشناسان فروش در فروشگاه اینترنتی قطعات، باز هم در این مورد به شما کمک می کند. حتی اگر شما خودرو خود را در بهترین شرایط قرار دهید باز هم برایتان پیش می آید که نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشید، در این شرایط بسیار مهم است که بدانید باید به سراغ کدام قطعه بروید و اشتباها از مدل های بی کیفیت استفاده نکنید؛ اما متاسفانه در این مورد اشتباهات زیادی همیشه انجام می شود. وی افزود: در مورد کیفیت همچنان مقداری اقلام بی کیفیت در بازار دیده میشود تلاش زیادی هم از طرف اتحادیه و برخی از سازمانهای ذیربط مانند سازمان صمت سازمان مبارزه با قاچاق کالا انجام میشود تا وجود کالای بی کیفیت در بازار به حداقل خود برسد. اما در مورد واردات مشکلاتی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید