راه تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو

از این میان میتوان به رادیاتور آب، دینام، سپرهای عقب و جلو، فنرها، کمک فنرها و نیز لنتهای اصل اشاره کرد. وی بیان کرد: عده اندکی از افراد ناآگاه که به دنبال سودجویی و کسب درآمد بیشتر هستند به سمت کارخانههایی که قطعات ارزان قیمت تولید میکنند میروند که اکثر این کالاها نیز محصولاتی از کشور چین است. او در ادامه برخورد با مشتری را بسیار مهم میداند و معتقد است؛ خودرو خانه دوم خیلی هاست و برای آن خرج میکنند. اصغر آقا میگوید: مردم دیگر مثل قدیم روکشها را برای شستوشو باز نمیکنند و بسته به توانایی مالی هر چند وقت یک بار آن را تعویض میکنند. خرید و فروش عمده قطعات یدکی خودرو، باعث میشود تا شما قیمت پایینتری را برای خرید این ابزار پرداخت نمایید. شما به راحتی میتوانید پس از انتخاب ماشین، قطعه مورد نظر خود را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

لوازم یدکی خودرو مورد نیاز خود را حتما از فروشگاه اینترنتی یدک مارکت تهیه نمایید تا بتوانید از مزایای بسیار زیادی نیز بهره مند شوید. در مرحله آخر پیستون از پایین ترین نقطه به سمت بالا حرکت می کند و سوپاپ های خروج دود نیز باز میشوند. خودش وارد این فضا نشده است، ولی آن را مهم میداند و میگوید: یک کاسب خوب نباید درجا بزند و باید از تکنولوژی و امکانات روز برای گسترش کار استفاده کند. بسیاری از خودروهای وارداتی که در ایران تردد دارند در کشورهای عربی نیز وجود دارند بنابراین واردکنندگان میتوانند برای تعداد محدودی از آنها که نیاز به لوازم یدکی دارند از این کشورها قطعه تامین کنند. شرکت الماس پارت که بیش از یک دهه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای هیوندای فعالیت داشت، سرانجام با افتتاح مرکز پخش قطعات یدکی خودروهای هیوندای وارد بازار شد و فعالیت خود را بهصورت تخصصی در این زمینه آغاز کرد. به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز موارد مختلفی در نبض بازار بررسی و قیمت های جدید برخی اقلام منتشر شد که شما می توانید این اخبار را در بسته نبض بازار باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید. فضای مجازی باعث شده تا برخی از کسبه کار را نیز در خانه مشتری انجام دهند.

حتی امکان خرید آنلاین را نیز برای مشتریان خود فراهم کردهاند. برای مثال میتوان به کروز کنترل و تنظیم آینه برقی در خودروی کوئیک سایپا اشاره کرد. دلایل سوختن واشر سر سیلندر زیاد است؛ اگر بخواهیم به مهم ترین دلایل آن اشاره کنیم باید بگوییم قدیمی و مستهلک بودن این واشر، بروز اشکال در عملکرد ترموستات، وجود نشتی در سیستم آب و خالی شدن رادیاتور، وارد شدن فشار بیش از حد به موتور در اثر رانندگی های طولانی در گرما و ترافیک و عدم توجه به آمپر خودرو مهم ترین دلیل برای سوختن واشر سر سیلندر است. همانطور که پیشتر اشاره شد مهم ترین اقدام قبل از شروع سفر نوروزی با خودرو، چکاپ کامل آن و اطمینان داشتم از سلامت کامل آن است. واشر سر سیلندر رنو ساندرو یکی از قطعات بسیار مهم در داخل موتور این خودرو است که اگر بخواهیم در یک جمله کاربرد آن را توضیح دهیم باید بگوییم وظیفه ی ایجاد یک آب بندی کامل بین سیستم های مختلف آب ، روغن رسانی و احتراق موتور را بر عهده دارد؛ این قطعه بین سیلندر و سر سیلندر قرار دارد و از ترکیب مواد نسوز و لایه ی فولاد و مس ساخته شده است تا بتواند دماهای بالا را تحمل کند.

از نحوه کار و لوازمی که داریم نماهنگی تهیه کرده و در فضای مجازی قرار میدهیم. هر سیستم در خودرو لوازم یدکی مربوط به خود را دارد، به همین دلیل است که یک راننده باید با همه ی اجزای خودرو آشنا باشد و در مورد نحوه ی عملکرد و وظایف آن ها اطلاعات کافی داشته باشد. قیمت لوازم یدکی ماشین با توجه به فاکتورهایی از جمله اصلی یا تقلبی بودن قطعه، نوع و جنس قطعات یدکی خودرو، عملکرد و کارکرد هر یک از آن ها قیمت گذاری می شوند. لوازم یدکی به همه ی قطعات و اجزایی گفته میشود که در صورت آسیب دیدگی خودرو بر اثر تصادف، ضربه و مشکلات فنی، جایگزین قطعه اصلی خودرو میشوند. در حقیقت میتوان گفت فعالیت یک خودرو به طورکلی به قطعاتی که در آن مورد استفاده قرار گرفته و همچنین کیفیت این لوازم، بستگی دارد. با گسترده شدن و متنوع بودن لوازم جانبی و قطعات یدکی خودرو در فروشگاههای عرضه این محصولات و همچنین گستردگی این فروشگاهها در سراسر کشور، گروه نرم افزاری دشت همکاران سیستم اقدام به انتشار نسخه این نرم افزار ویژه صنف لوازم یدکی کرده است. اما مسئله اصلی این است که تقلبی بودن قطعات یدکی خودرو که معمولا هم با قیمت پایینتر از قطعات اصل خودرو عرضه میشوند، بسیار زودتر از موعد خراب شده و در بعضی موارد ممکن است و باعث خرابی و بروز مشکلات بیشتر در سایر قطعات خودرو شود.

دیدگاهتان را بنویسید