دیجیکالا را که حتما میشناسید

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین عوامل در تصادفات جاده ای نقص فنی خودرو هاست لذا “چکاپ ماشین قبل سفر” بسیار مهم بوده و باید با دقت انجام شود. همانطور که پیشتر اشاره شد مهم ترین اقدام قبل از شروع سفر نوروزی با خودرو، چکاپ کامل آن و اطمینان داشتم از سلامت کامل آن است. کاربرد لوازم یدکی رابطه مستقیم با اصل و تقلبی بودن آن دارند زیرا عملکرد و کارایی لازم را ندارند و در مقابل آسیب و خسارت جدی به خودرو وارد خواهند کرد. به دنبال آن هر قطعهای که قرار است وارد کشور شود در ابتدا به اتحادیه و کارشناسان معرفی شود تا از سلامت و کیفیت آن اطمینان حاصل شود و بعد اجازه ورود داده شود. ماشااله وردینی افزود: بر اساس این طرح، در حوزه قطعات خودرو تمامی واحدهای تولید کننده و وارد کننده انواع لنتترمز، فیلتر روغن و روغن موتور خودرو در مرحله اول مکلف شدند نسبت به درج قیمت تولیدکننده یا واردکننده بر روی کالا اقدام کنند. همچنین هزینههایی که باید به قیمت نهایی تولید نیز اضافه شود توسط سازمان حمایت از حقوق مصرفکنندگان و تولیدکنندگان در گروههای مختلف کالایی ابلاغ شده و با این رویکرد در نهایت مصرفکننده آگاه میشود که کالا دقیقا با چه قیمتی از بخش تولید به دست مصرفکننده رسیده است.

لوازمیدکی برلیانس H320 اصل را میتوانید بهصورت اینترنتی، با گارانتی و ضمانت اورجینال بودن از فروشگاه خرید لوازم خودرو یدک مارکت تهیه کنید. در بسیاری از کشورهای جهان، بازار خرید عمده لوازم یدکی خودرو بسیار بزرگ و گسترده است. تمامی قطعات و لوازم یدکی خودرو که در این فروشگاه به مشتریان ارائه داده میشود قیمت عمده و مناسب دارند. این شرکت پر آوازه در زمینه ی طراحی و ساخت خودرو فعالیت میکند. طراحی چراغهای برلیانس H320 نیز از ظرافت بالایی برخوردار است و تهیه لوازم تقلبی آن به شکلی که به نسخه اورجینال آن شباهت داشته باشد بهراحتی ممکن است. دربها عمدتاً در حوادث ناگهانی و ناخواسته دچار آسیب میشوند و طراحی و مواد اولیه بهکاررفته در درب برلیانس بهاندازهای بهینه است که در حالت عادی، نیاز خاصی به تعویض ناگهانی آن پیدا نکنید. این قطعات در حال انجام کار هستند و ممکن است که به صورت دایرهای یا بالا پایین حرکت کرده و به همین دلیل به مرور زمان دچار ساییدگی و یا هرگونه نقص دیگر ناشی از استهلاک شوند. معمولاً کالاهای بی کیفیت برای آن که سود زیاد ندارد از بسته بندی و کیفیت پایین برخوردارند اما برعکس لوازم یدکی های مرغوب به دلیل حاشیه سود مطلوبی که دارند از بستهبندی با کیفیت نیز برخوردارند.

برای خرید قطعات یدکی ماشین های چینی و یا آگاهی از قیمت آن ها با کارشناسان ما در تیکوما در تهران تماس بگیرید. پس از آن میتوانید تیپ خودروی خود را انتخاب کنید. ماشین را بررسی و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کرد. سایت های معتبر زیادی “چک لیست خودرو قبل از سفر” را برای شما با جزئیات فراهم کردهاند تا بتوانید قبل از شروع مسافرت ماشین خود را بررسی و از سلامت آن اطمینان پیدا کنید. بابک مجیدی، انصاف نیوز: یک فروشنده لوازم یدکی میگوید قیمت کالای تولید داخلی حدود ۳ برابر گرانتر از کالای تولید چینی است، فروشنده دیگری میگوید بازار دست نا اهلان افتاده وفروشنده دیگر میگوید اگر رئیسی به دلار دست بزند قیمت پراید تا ۲۰۰ میلیون تومان هم خواهد رفت و فروشنده لوازم یدکی خودروهای چینی هم میگوید به دلیل مشکل برق در چین در آینده با قحطی لوازم یدکی مواجه خواهیم شد. فعالیت اصلی این کارخانه ها تولید خودرو است. وی افزود: اجرای طرح درج قیمت بر روی کالا توسط تولیدکننده باعث میشود که مصرف کننده نهایی از قیمت واقعی بخش تولید باخبر شود. را بررسی کرد. همچنین نباید از اهمیت بررسی سیستم های گرمایشی و سرمایشی خودرو غافل ماند. در مرحله بعد باید گفت چک کردن ماشین قبل از مسافرت بسیار مهم و حائز اهمیت است.

لوازم یدکی خودرو به قطعات و لوازم ضروری و با اهمیت در خودروها گفته می شود که در صورت آسیب و خرابی هر یک از آن ها مشکلاتی را برای خودرو به وجود می آورد. در ادامه با کموکیف لوازمیدکی این خودرو و نکاتی که در حین خرید لازم است به آن توجه داشته باشید خواهیم پرداخت. گفتنی است، قیمت قطعات ایساکو در فروشگاهها و نمایندگیهای مجاز در سراسر کشور همواره یکسان بوده و مشتریان میتوانند با استفاده از بارکد درج شده بر روی بستهبندی محصولات و استعلام از طریق سامانه پیامکی اصالت کالا به شماره ۳۰۰۰۳۱ و اپلیکیشن ایساکو، به صورت کاملا به روز از آن مطلع شوند. با توجه به اینکه پژو 2008 خودرویی نسبتاً خاص تر از بقیه ی خودرو های هم سطح خود است، پس از دیدن قیمت بالای قطعات این خودرو تعجب نکنید. طراحی و کیفیت چراغهای برلیانس H320 در نوع خود مثالزدنی است و با مقایسه ساده در میان خودروهای نسبتاً همرده میتوانید این تفاوت را مشاهده کنید. سید مهدی کاظمی ، در رابطه با وضعیت بازار قطعات یدکی خودرو به لحاظ کیفیت قطعات، اظهار کرد: در حال حاضر اوضاع بازار نسبت به حدودا یکماه گذشته، بهتر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید