دلفد: نیازمندی لوازم یدکی خودرو و بزرگترین مجله اینترنتی خودرو

کاظمی با اشاره به اینکه ۹۹ درصد کالاهای قاچاق موجود در بازار لوازم یدکی خودرو از گمرک خارج میشود، گفت: از جلوی چشم تیزبین گمرک این کالاها بیرون میآیند. به گزارش خبرگزاری شبستان، مهدی کاظمی شب گذشته (یکشنبه 20 مهر) در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: ۹۹ درصد کالاهای قاچاق موجود در بازار لوازم یدکی خودرو از گمرک خارج میشود البته آن چه در بازار به عنوان کالای قاچاق یاد میشود؛ کالای بی کیفیت است و کالای قاچاق واقعی حجم بسیار ناچیزی از قطعات را شامل میشود. بازار لوازم یدکی خودرو علی الخصوص در طی یک سال گذشته با اوضاع نابه سامانی مواجه شده است، اگر این روزها برای خرید لوازم یدکی خودرو سری به بازار زده باشید قطعا متوجه افزایش افسار گسیخته قیمت ها شده اید و این در حالی است که کالاهای قاچاق و بی کیفیت چینی هم در این بازار فراوان شده است. یکی از مهمترین مزیتها این است که تمامی قطعات خودرو را در این فروشگاه می توانید مشاهده نمایید. برای نمونه در صورتی که بتوانید این قطعات را از طریق تولیدکنندگانی خریداری کنید که به فروش عمده این قطعات اقدام کردهاند، میتوانید قطعات مورد نیاز خود را با ایمنی بالاتری خریداری کنید.

از دیگر مزیتها این است که شما میتوانید تمامی قطعات خودرو را همراه با گارانتی و ضمانت نامه از فروشگاه خریداری کنید. اینکه قطعات خودرو اصل و اورجینال باشند بسیار مهم است. جدا از اینکه باعث میشود برای خرید قطعه جدید هزینه مجدد برایمان همراه داشته باشد، ممکن است این قطعات تقلبی و کیفیت پایین برای سلامت خودرو و دیگر قطعات فنی نیز خطرناک باشد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا نیک آئین با اشاره به اینکه با گران شدن خودرو قدرت خرید مردم برای تعمیر خودروها کاهش پیدا کرده است اظهار داشت: متاسفانه بازار قطعات یدکی به طرز قابل توجهی نابسامان است به نحوی که برخی اوراقچی ها از این فرصت استفاده کرده و قطعات دست دوم را به مردم می فروشند. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا نیک آئین، رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران اظهار داشت: در حال حاضر قیمت روغن موتور سواری 40 درصد، روغن موتور خودروهای دیزل 53 درصد و روغن موتورهای صنعتی 60 درصد افزایش یافته است.

شهروندی پشت خط تلفن با گلایه از وضعیت قیمت ها در بازار قطعات خودرو گفت: از شما میخواهم به عنوان رسانه سری به بازار قطعات خودرو بزنید و قیمت ها را بررسی کنید و از مسئولان بپرسید که افزایش قیمت ها تا کجا قرار است پیش رود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، یکی از کالاهایی که از ابتدای سال تاکنون چند مرتبه شاهد تغییر قیمتها بودهاست بازار لوازم یدکی قطعات خودرو است بازاری که به گفته مردم و کاسبان، روزهای پر تلاطمی دارد و گویی قیمتها ثانیه به ثانیه افزایش پیدا می کند. همان طور که در بالا به آن اشاره شد، “قیمت لوازم یدکی پژو 2008” با برند های متفاوت و کیفیت های متنوع در بازار وجود دارد. صراط: یکی از پر سروصداترین موضوعات بازار خودرو، افزایش قیمت بدون مجوز قطعهسازان است؛ مسالهای که خودروسازها آن را یکی از دلایل گرانی خودرو میدانند.به گزارش دنیای اقتصاد، البته قطعهسازان نیز بارها نسبت به هزینههای تولید و قیمت بالای تمام شده محصولات به سبب روند صعودی نرخ ارز اعتراض کردند. خودرو سازی یکی از بزرگترین صنایع در سطح جهان می باشد. رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو کرج در خصوص آخرین وضعیت این صنف گفت: متأسفانه بازار لوازم یدکی خودرو در رکود کامل به سر می برد و شمار قابل توجهی از مردم توان خرید قطعات نو ندارند.

بازار اتوموبی یک بستر مطمئن برای معاملات لوازم یدکی خودرو است که به ذی نفعان این حوزه کمک میکند در کمترین زمان ممکن، با صرف کمترین انرژی و هزینه، محصولات و مشتریان مورد نظر خود را بیابند. هر یک از فروشگاههایی که فروش اینترنتی قطعات خودرو را بر عهده دارند قیمت متفاوتی را جهت فروش لوازم یدکی به مشتریان خود اعلام میکنند. به گزارش پول نیوز، مهدی مونسان، مدیرعامل ایساکو، با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: این شرکت با تامین قطعات مورد نیاز حوزه خدمات پس از فروش از منابع و قطعهسازان داخلی و بعضا خارجی، برنامهریزی دقیق، همت و تلاش مدیران و کارکنان شرکت، توانست میزان فروش خود را در شهریور امسال به میزان ۲۰۳ درصد نسبت به مدت مشابه ارتقا دهد و رکورد فروش خود را به شکل بیسابقهای پشت سر بگذارد. به گزارش افکارنیوز، مهدی مونسان، مدیرعامل ایساکو، با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: این شرکت با تامین قطعات مورد نیاز حوزه خدمات پس از فروش از منابع و قطعهسازان داخلی و بعضا خارجی، برنامهریزی دقیق، همت و تلاش مدیران و کارکنان شرکت، توانست میزان فروش خود را در شهریور امسال به میزان ۲۰۳ درصد نسبت به مدت مشابه ارتقا دهد و رکورد فروش خود را به شکل بیسابقهای پشت سر بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید