خرید اینترنتی لوازم یدکی ماشین ؛ 9 نکته حیاتی که باید بدانید – کاماپرس

همانطور که پیشتر اشاره شد مهم ترین اقدام قبل از شروع سفر نوروزی با خودرو، چکاپ کامل آن و اطمینان داشتم از سلامت کامل آن است. طبق بررسی های انجام شده بروی قطعات فروخته شده در چند وقت اخیر، اقدام به خرید لوازم یدکی خودرو در راستای آماده سازی وسایل نقلیه شخصی برای مسافرت های نوروزی است. به دلیل وجود کالای تقلبی و بی کیفیت در بازار قطعات پژو 2008 ، فروشنده هایی که اصالت کالای خود را تضمین می کنند باعث دلگرمی و خریدی آسوده تر می شود. این روزها که قطعات خودرو قیمت بالاتری نسبت به گذشته دارد به همین دلیل اهمیت اصل بودن قطعه بسیار مهم است چراکه قطعات حیاتی سلامت خودرو و سرنشینان را تضمین میکنند. خودروهای تولیدی این برند به دلیل کیفیتی که دارند محبوبیت زیادی پیدا کردهاند و رقیب برندهای مطرح جهانی شده است. طراحی و کیفیت چراغهای برلیانس H320 در نوع خود مثالزدنی است و با مقایسه ساده در میان خودروهای نسبتاً همرده میتوانید این تفاوت را مشاهده کنید. از طرفی، پلتفرمهایی مانند یدک مارکت نیز در زمینه تامین قطعات برای خودروهای خارجی و یا خودروهایی که به هر نحوی قطعات آن از خارج از کشور وارد میشوند فعالیت میکنند تا برای مصرفکننده مشکلی از بابت خرید قطعات یدکی ایجاد نشود.

از طرف دیگر این امکان وجود دارد که نحوه عملکرد دیگر قطعات و تجهیزات خودرو نیز تحت تاثیر قرار بگیرد و خرابیهای بیشتری برای خودروی شما به وجود آید. در واقع اگر شما وارد سایت بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران شوید قادر خواهید بود که قیمت تمامی قطعات خودرو را مشاهده کنید. برخی از لوازم یدکی خودرو ها، در لیست لوازم جلوبندی قرار میگیرند که قطعات مربوط به جلوبندی ماشین ها، از مهمترین قطعات و لوازم یدکی خودروها، هستند. آنهایی که خودرو دارند، اگر ماشین مصرفیشان به مشکل فنی یا جسمی خورد باید آن را تعمیر یا تعویض کنند. اشاره کرد. خرید هر کدام از این قطعات و ابزار یدکی باید حتما از طریق فروشگاههای معتبر صورت بگیرد. مرحله دوم این طرح هم طی برنامهریزیهای صورت گرفته، بعد از ۲۲ بهمن امسال کلید خواهد خورد و ۵۱ قلم از لوازم یدکی و قطعات خودرو مشمول این ابلاغیه خواهند شد. همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین عوامل در تصادفات جاده ای نقص فنی خودرو هاست لذا “چکاپ ماشین قبل سفر” بسیار مهم بوده و باید با دقت انجام شود. لذا در صورتی که واکسیناسیون صاحبان خودرو بروی پلاک آنها در سامانه ایران من و سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی ثبت نشده باشد با تردد بین جاده ای از ۲۰ اسفند سال جاری و در ایام نوروز ۱۴۰۱ جریمه خواهند شد.

دبیر کمیته اجتماعی، امنیتی و انتظامی ستاد کرونا در راستای مقابله با انتشار ویروس کرونا اعلام کرد، در ایام نوروز سال ۱۴۰۱ برای تردد در جاده های بین شهری باید واکسیناسیون برای صاحب صورت گرفته باشد. هدف از اجرای این ابلاغیه که با تاکید وزیر صمت به اجرا در آمد، مقابله با گرانفروشی و ایجاد شفافیت در نظام توزیع، ایجاد رقابت در بازار، تعدیل و واقعی کردن قیمتها و اصلاح نظام توزیع کالا است. در هنگام تهیه یک خودرو ممکن است پرسشهای متعددی در مورد بخشهای مختلف خودرو داشته باشید. در مورد زمان، نحوه و هزینه تحویل کالا حتما اطلاعات کافی را کسب کنید. زوایا و نحوه طراحی بدنه خودرو، مزایای ایمنی را جهت آسیب ندیدن ناگهانی چراغها فراهم کرده است. به یاد داشته باشید که ایساکو تولید کننده ی کالا نیست بلکه صرفاً محصولات سایر برند ها را تأیید کیفی کرده و در بسته بندی های خود به فروش می رساند. جهت مشاهده لوازم و قطعات هر برند روی لوگوی مربوطه و یا نام برند کیلیک نمایید. ماشااله وردینی افزود: بر اساس این طرح، در حوزه قطعات خودرو تمامی واحدهای تولید کننده و وارد کننده انواع لنتترمز، فیلتر روغن و روغن موتور خودرو در مرحله اول مکلف شدند نسبت به درج قیمت تولیدکننده یا واردکننده بر روی کالا اقدام کنند.

قیمت روز انواع لنت ترمز پراید در سایت های فروش اینترنتی است؛ در بازار امروز لوازم یدکی خودرو قیمت روز انواع لنت ترمز پراید نسبت به هفته گذشته بررسی شد. سایت های معتبر زیادی “چک لیست خودرو قبل از سفر” را برای شما با جزئیات فراهم کردهاند تا بتوانید قبل از شروع مسافرت ماشین خود را بررسی و از سلامت آن اطمینان پیدا کنید. این مورد بسیار مهم است، زیرا شما با مطالعه نظرات قبلی متوجه می شوید که کیفیت کار فروشگاه به چه صورت است و آیا خرید از آنجا برای سایرین رضایت بخش بوده است یا خیر. در این مورد صرفاً کافی است به تجربه افرادی که در زمینه استفاده از این خودرو تجربهدارند مراجعه کنید و نظر آنها را جویا شوید. مهندسی درب خودرو تجربه شما از باز و بسته کردن در و احساس ایمنی در هنگام حرکت تأثیر میگذارد. فروشندگان به طور مرتب بازار خودرو و تقاضای افراد را رصد کرده و فروشگاه اینترنتی یدک مارکت نیز در تلاش است تا در این میان، تجربه یک خرید امن و مقرونبهصرفه را برای مشتریان خود در سراسر ایران فراهم کند. به گزارش ایسنا بنابر اعلام یدک یار، آمار و ارقام نشان می دهد که از بهمن ماه سال جاری میزان درخواست خرید لوازم یدکی در بازار روندی افزایشی داشته و مراجعات به مراکز تعمیر خودرو نیز افزایش چشمگیری داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید