بزرگترین فروشگاه تخصصی لوازم یدکی خودرو در کشور – یدک یار

به نظر میرسد که اگر دولت از شرکتهای قطعهساز داخلی برای کاهش قیمت تمامشده و همچنین افزایش کیفیت قطعات حمایت نکند، سفره فروش قطعات قلابی چینی روز به روز در بازار قطعات یدکی کشور پهنتر از گذشته خواهد شد. همانطور که میدانید، خودروهای متعددی در داخل ایران حضور دارند که بخش زیادی از آن را خودروهای داخلی تحت عناوین مختلف با شرکتهای خودروسازی مختلف شامل میشوند. خودرو یکی از کالاهای مصرفی ضروری برای مردم است و نوسانات ارزی پدیدار شده از سال گذشته سبب بروز اختلال در بازار خودرو و لوازم یدکی آن شد و قیمتها روز به روز به تدریج یا به طور ناگهانی و بیضابطه افزایش یافت. این شرکت در سال 56 تاسیس شده است. باید تسهیلات به واردکننده و تولیدکننده دهیم تا این بازار به آرامش برسد. برای خریدی مطمئن و بصرفه تنها کافیست وارد وب سایت اول یدک شوید قطعه مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان آن را دریافت کنید .

یکی از قابلیت های مهم خودرو، امکان باز و بسته شدن شیشه های جانبی به صورت اتوماتیک است که بتوان در هر لحظه ای به آن دسترسی داشت. زیرا نقش نرم افزار حسابداری فروشگاهی در بهبود کسب و کار یک فروشگاه لوازم یدکی برای ساماندهی دخل و خرج فروشگاه، غیر قابل انکار است. شاید این موارد کمتر در نظر شما دیده شود اما زمانی که صحبت از خرید قطعات اصل و با کیفیت به میان می آید، به عنوان تأمین کننده و یا خریدار باید حساسیت بیشتری در این زمینه به خرج دهید. «سید مهدی کاظمی» امروز (چهارشنبه) در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: دلایل اصلی این کاهش، افت قیمت ارز و همکاری بسیار خوب گمرک در سرعت بخشیدن به ترخیص قطعات و لوازمیدکی باقی مانده در گمرکات است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، قیمت لوازم یدکی خودرو در بازار، بار دیگر آمپر چسبانده است. وی ادامهداد: علاوه بر آن، کاهش مسافرتها ناشی از محدودیتهای کرونایی سبب شده تا فعالان این صنف و تعمیرکاران خودرو با رکود در کسبوکارشان مواجه باشند و ضمن فراوانی انواع لوازم یدکی و قطعه در بازار، در بسیاری موارد با دستمزدها و سودهای پایینتری به ارائه خدمات بپردازند.

لوازم یدکی خودرو هم بستگی به قیمت لبنیات داره ماشالله هر ۱۰ تا ۱۵ روز ۱۰ درصد، ۱۵ درصد، ۳۰ درصد هی قیمتش میره بالا. طبق مشاهدات میدانی خبرنگار شبکه خبر و بر اساس اظهارات اهالی این صنف، ضعف در نظارت و دست اندازیهای ساختگی یک از علل اصلی بالا و پایین شدن قیمت لوازم یدکی خودرو در بازار است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «سید مهدی کاظمی» افزود: آنچه در بیان مطالب از سوی برخی مسوولان استنباط شده و آمار قاچاق در این حوزه را کمی بالا نشان میدهد، تفاوت قائل نشدن بین کالاهای قاچاق، بی کیفیت و تقلبی است. تین نیوز عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران معتقد است که بین سه تا چهار درصد لوازم یدکی موجود در بازار قاچاق است و جنس قاچاق متفاوت از اجناس تقلبی و بیکیفیت باید بررسی شود. پیشنهاد می کنیم که وقت بگذارید و تمام توصیفات مثبت و منفی مشتریان را به خوبی مطلاعه کنید، این کار بسیار به شما کمک خواهد کرد تا یک خرید مطمئن داشته باشید. از ویژگیهای خوب و مطرح سایتها این است که به مشتریان بگوید که چگونه به بهترین شکل لوازم جانبی خودرو را به اتومبیل خود ببندند.

به گزارش برنا، در حال حاضر بحثی غیر از کرونا ذهن مردم را به خودش مشغول نکرده است. به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حالی که رشد بیرویه نرخ ارز، افزایش بیسابقه قیمت لوازم یدکی را به دنبال داشته، غفلت دستگاههای ناظر دولتی نیز راه ورود قطعات یدکی تقلبی به بازار را هموار کرده است. به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، سید مهدی کاظمی، عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه لوازمیدکی خودرو و ماشینآلات تهران دیروز(چهارشنبه) افزود: دلایل اصلی این کاهش، افت نرخ ارز و همکاری بسیار خوب گمرک در سرعت بخشیدن به ترخیص قطعات و لوازمیدکی باقی مانده در گمرکات است. سید مهدی کاظمی ، در رابطه با وضعیت بازار قطعات یدکی خودرو به لحاظ کیفیت قطعات، اظهار کرد: در حال حاضر اوضاع بازار نسبت به حدودا یکماه گذشته، بهتر شده است. این مقام مسئول با بیان اینکه نوسانات قیمت خودرو، روی قیمت قطعات خودرو تاثیر نیز می گذارد، تشریح کرد: افزایش قیمت خودرو باعث افزایش قیمت لوازم یدکی شده است. عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه لوازمیدکی خودرو و ماشینآلات تهران از کاهش متوسط ۲۰ درصدی قیمت انواع قطعات و لوازمیدکی اتومبیل در یک ماه گذشته خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید