بزرگترین فروشگاه تخصصی لوازم یدکی خودرو در کشور – یدک یار

لوازم یدکی خودرو باید مناسب با نوع و مدل خودرو انتخاب شود زیرا اهمیت این موضوع به دلیل کاربرد هر یک از قطعات یدکی خودرو برای مدل های مختلف آن است. حال زمان انتخاب یکی از چندین برند آن قطعه خودرو می باشد که تنوع بسیار زیادی در کیفیت و قیمت دارند و این تازه اول ماجرا است زیرا نمونه های تقلبی هر برند نیز به وفور موجود می باشد و بعضاً با اندکی تخفیف به جای نمونه اصلی به فروش می رسند و مصرف کننده نیز به تصور خرید با قیمت مناسب تر آن را تهسه می نماید علارغم اینکه همگی به مشکلات استفاده از اجناس تقلبی واقف هستیم با کمی توضیح قصد داریم اندکی بیشتر این موضوع را بررسی کنیم. سید مهدی کاظمی در گفتوگو با میزان، در خصوص وضعیت تولید قطعات یدکی اتومبیل با بیان اینکه تنوع اتومبیلی در ایران بیش ۲۰۰ نوع اتومبیل است گفت: تنها بخش اندکی از نیاز بازار در حوزه قطعات خودرو وارد میشود و خوشبختانه حدود ۷۰ درصد از قطعات خودروهای داخلی، در داخل کشور تولید میشود و اگر مشکلات مالی و اقتصادی برای تولید کننده قطعات خودرو وجود نداشته باشد و یا به موقع و سریع حل شود تولید این ۷۰ درصد همیشه پابرجاست.

به گزارش «نماینده» سیدجواد حسینی کیا با انتقاد از نابسامانی بازار قطعات یدکی خودرو، گفت: در حال حاضر قطعات یدکی فیک و تقلبی به وفور در بازار یافت میشود، در واقع سودجویی برخی افراد موجب شده قطعات یدکی تقلبی در جعبه قطعات اصلی بستهبندی و به نام قطعات اصلی به مشتریان عرضه شود که خرید و استفاده از این گونه قطعات موجب زیان مشتریان و خرابی زودهنگام خودرو میشود. مهدی کاظمی سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات تهران در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو، گفت: قیمت لوازم یدکی به دلیل ثبات در نرخ ارز، چند ماهی می شود که ثابت است و هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته ایم. ماشین نو یکی از فروشگاه های آنلاین خرید قطعات یدکی خودرو است که حدود 5 سال است در بازار فروش این قطعات فعالیت می کند. او بیان کرد: برخی از فروشندگان حتی به دلیل اینکه خریداری در بازار وجود ندارد، لوازم مصرفی را زیر قیمت بازار می فروشند تا بتوانند بدهی خود را بدهند.

او بیان کرد: ممکن است حتی در بازار برخی از قطعات بی کیفیت نیز وجود داشته باشد، به این صورت که این قطعات را در مراکز زیر زمینی تولید می کنند و در بسته های اصل و با جنس بی کیفیت به فروش می رسانند. امیرحسین صیرفی در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت قاچاق در بازار لوازم یدکی خودرو، با بیان اینکه همه دنیا با این موضوع درگیرند اما در ایران ابعاد قاچاق لوازم یدکی خودرو بیشتر از کشورهای دیگر است، اظهار داشت: قطعات خودرو طیف بسیار گسترده ای دارد؛ نزدیک ۲۱.۵ میلیون خودرو در ایران وجود دارد که از این تعداد ۱۸ میلیون خودرو سواری است که ۷۵ درصد از این خودروها از دو خانواده پژو و پراید هستند. به گزارش قدس آنلاین امیرحسین صیرفی در مورد وضعیت قاچاق در بازار لوازم یدکی خودرو، با بیان اینکه همه دنیا با این موضوع درگیرند اما در ایران ابعاد قاچاق لوازم یدکی خودرو بیشتر از کشورهای دیگر است، اظهار داشت: قطعات خودرو طیف بسیار گستردهای دارد؛ نزدیک ۲۱.۵ میلیون خودرو در ایران وجود دارد که از این تعداد ۱۸ میلیون خودرو سواری است که ۷۵ درصد از این خودروها از دو خانواده پژو و پراید هستند.

این شرکت پس از سپری شدن مدت زمانی کوتاه توانست به موفقیت های بزرگی در این زمینه دست پیدا کند که این مهم حاصل عرضه ی تولیدات باکیفیت در زمینه ی قطعه سازی می باشد. نحوه عملکرد آن بدین صورت است که با پمپاژ آب در اطراف موتور و سیلندرها باعث خنک شدن موتور خودرو شده و آب پس از گردش توسط واترپمپ خودرو دوباره به رادیاتور باز می گردد که این عمل توسط پره های داخل واتر پمپ انجام می شود. چرا که محصولات آنها کیفیت بالاتری دارد و یا خدمات پس از فروش و گارانتی آنها مناسبتر است. سید مهدی کاظمی در مورد وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو اظهار کرد: به دلایل مختلف از جمله شیوع کرونا در بازار لوازم یدکی رکود به وجود آمده است. برای خرید از این سایت ابتدا باید در آن ثبت نام کنید و سپس در مراحل ساده با انتخاب کالای مورد نظر و انتقال آن به سبد خرید خود ، پرداخت را انجام دهید و بس. یدک یار این امکان را برای شما فراهم کرده تا برای خرید قطعات خودرو به راحتی “قیمت لوزم یدکی ماشین” خود را مشاهده کنید تا بتوانید هر قطعه را در بین تمامی برند های لوازم یدکی موجود در بازار بسته به کیفیت و قیمت با یکدیگر مقایسه کرده و با داشتن قدرت انتخاب بالا، خریدی دقیق، به صرفه، هوشمندانه و از همه مهم تر مطمئنی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید