برای خرید عمده لوازم یدکی خودرو به این نکات دقت کنید- اخبار بازار تسنیم

سید مهدی کاظمی در گفتوگو با میزان، در خصوص وضعیت تولید قطعات یدکی اتومبیل با بیان اینکه تنوع اتومبیلی در ایران بیش ۲۰۰ نوع اتومبیل است گفت: تنها بخش اندکی از نیاز بازار در حوزه قطعات خودرو وارد میشود و خوشبختانه حدود ۷۰ درصد از قطعات خودروهای داخلی، در داخل کشور تولید میشود و اگر مشکلات مالی و اقتصادی برای تولید کننده قطعات خودرو وجود نداشته باشد و یا به موقع و سریع حل شود تولید این ۷۰ درصد همیشه پابرجاست. از دیاق و بست استفاده میکنند. میگوید: فقط کفپوش خودرو نصف فضا را اشغال میکند و حتما باید داخل مغازه قفسه باشد تا بتوان از فضا استفاده بهینه کرد. مرور کردن فروشگاه ما بسیار آسان است شما می توانید به راحتی میتونید با استفاده از منوی موجود در سمت راست از محصولات فروشگاه دیدن کنید و بعد از پیدا کردن محصول مورد نظر فقط با یک کلیک آن را به سبد خرید خود اضافه کنید . می دانید که اصل و باکیفیت ترین لوازم یدکی پراید را، از کجا می توان سفارش داد؟ می توانید از گارانتی های بلند مدت مربوط به قطعات و لوازم یدکی موجود در فروشگاه اینترنتی ما، بهره مندی شوید.

با این حرکت توانست در روزهایی که برند کیا در بازار بورس قطعات خودرو کمیاب شده بود و تقاضای لوازم یدکی این برند در بازار حس می شد، جان تازه ای به بازار قطعات یدکی کیا موتورز در تهران و شهرستان ها ببخشد. به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، سید مهدی کاظمی، عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه لوازمیدکی خودرو و ماشینآلات تهران دیروز(چهارشنبه) افزود: دلایل اصلی این کاهش، افت نرخ ارز و همکاری بسیار خوب گمرک در سرعت بخشیدن به ترخیص قطعات و لوازمیدکی باقی مانده در گمرکات است. اطلاعات درجشده در مورد بازار لوازم یدکی خودرو تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد. در ادامه چند مورد از قطعات لیفان فهرست وار ذکر شده است که شما میتوانید این قطعات را از نمایندگیهای کرمان موتور سرتاسر ایران و یا فروشندگان آنلاین در سرتاسر اینترنت خریداری نمایید. سیلندر: سیلندر جزو هسته ی مرکزی موتور بوده و از جنس چدن یا آلومینیوم میباشد که در مدل های گوناگونی طراحی میشود. البته وسیله نقلیه شما هم دچار عیب شود؛ از موتور ماشین گرفته تا سایر قطعات الکتریکی یا مکانیکی، همه در طول زمان خراب می شوند، و شما نیاز به خرید لوازم یدکی خودرو خواهید داشت.

قطعا یکی از اهداف مهم این فروشگاه رعایت حقوق مشتری و عرضه کالا با قیمت مناسب می باشد. اصغر آقا میگوید: یک کاسب حرفهای به مرور متوجه میشود که باید از هرجنس چه تعداد و در چند مدل بیاورد که کار روی دستش نماند. البته که اصغر آقا برای رفاه حال تعمیرگاههای اطراف و مشتریانشان چند قلم جنس کاربردی دیگر هم آورده است، مثلا کلیدهای بالابر، ضد یخ و روغن ترمز و غیره. این شغل در گذشته زیر نظر اتحادیه چادردوزهای مسافرتی بوده و حال زیر نظر اتحادیه لوازم یدکی خودرو است. این شغل در حال حاضر رو به پیشرفت است و هر روز به لوازم آن اضافه میشود. وقتی خودرو میآمد تا روکش آن را عوض کنیم به سراغ دیگران میرفتم و از آنها درباره نحوه بازکردن و بستن روکشها میپرسیدم. اصالتا اهوازی است. خانواده او ۱۷ سال پیش از اهواز به مشهد میآیند و در همین محله جلالیه ساکن میشوند. با فروشنده و نصاب روکش صندلی و تزیینات خودرو در محله جلالیه گپ و گفتی داشته ایم تا از جزئیات حرفهاش بشنویم. ۶ سال میشود که در محله جلالیه مغازه روکش صندلی و تزیینات خودرو دارد.

اصغرآقا میگوید: یک شاگرد بعد از ۶ماه یا یک سال کار میتواند مغازه خودش را داشته باشد. از وظایف مهم واشرها میتوان به توزیع بار پیچ و مهره، جلوگیری از باز شدن مهره ها بر اثر ایجاد اصطکاک، جلوگیری از نشت سیالات موجود در قطعه ای، پر کردن فضای میان دو قطعه و … هر سرویس شامل یک محدوده مسافتی میشود که پس از طی شدن باید مورد بررسی و نظارت تولیدکننده قرار بگیرد تا در صورت نیاز به تعویض قطعه و یا سرویس خاص دیگری این اقدام انجام بپذیرد. نصب روکش، دودی کردن شیشهها همه آموزشهای مرتبط و خاص خود را دارد. اما درمجموع میگوید این حرفه در اصل به تعمیر صندلی و نصب انواع باربند، تعویض فنرهای کف صندلی و داخل ابرها مرتبط است. لوازم یدکی به کار بردهشده در خودرو در ایمنی این وسیله و امنیت جانی سرنشین آن نقش مهمی دارد اما گرانشدن این لوازم، موجبشده برخی با سوءاستفاده از این موقعیت، کالاهای تقلبی را به جای لوازم یدکی اصلی به فروش رسانده و موجب ضرر و زیان جانی و مالی برای مصرفکننده شوند. در نگاه اول این شغل خاص، زیاد به چشم نمیآید و به ظاهر ضروری هم تلقی نمیشود، اما به سبب اهمیت دادن بیشتر خودروسواران به روپا بودن وتر و تمیزی و آراستگی خودرویشان، در گذر زمان بر تعداد صاحبان این شغل افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید