برای خرید عمده لوازم یدکی خودرو به این نکات دقت کنید- اخبار بازار تسنیم

برایشان رقم زده. یکی از فروشندگان که بیرون از مغازه خود ایستاده و منتظر مشتری تازهای این سو و آن سو را نگاه میکند وقتی میفهمد قصد دارم از مشکلات آنها بنویسم داغ دلش تازه میشود تا در این گرمای تابستان از تلاطم بازار بگوید. در این مقاله با چند مدل از تولیدات متنوع آن و بهترین مرکز برای خرید لوازم یدکی هیوندا آشنا میشویم. لوازم یدکی درجه یک اورجینال بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را از ما بخواهید امکان خرید حضوری و غیر حضوری ارسال فوری به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن قبل از خرید هر گونه قطعات لطفاً از ما استعلام فرمایید. جولان متقلبان در بازار لوازم یدکی خودرو/ وقتی قطعه قلابی چینی به نام قطعهساز وطنی فروخته میشود! این شرکت با راهاندازی سامانهای به نام «اصل بخرید» امکان استعلام محصولات را فراهم کرده است. اقدام به کپی برداری از قطعه سازان مطرح میکنند و قطعات غیر اصل را به جای قطعه اصل میفروشند به همین دلیل افراد زیادی به اصل بودن قطعه و کشور سازنده آن اهمیت میدهند اما گاهی اوقات کپی برداری آنقدر دقیق انجام شده است که به راحتی نمیتوان قطعه اصل و تقلبی را تشخیص داد به همین دلیل ما در این مطلب میخواهیم راههای تشخیص قطعات اصل از تقلبی را ارائه کنیم تا هنگام خرید لوازم یدکی خودرو دچار مشکل نشوید.

بستهبندی محصول برای بسیاری از تولیدکنندگان اهمیت دارد و به راحتی میتوان به بالا بودن کیفیت آن پی برد. همچنین این لوازم یدکی باید متناسب با نوع و مدل خودرو و مخصوص کارخانه یا زیر مجموعه های همان کارخانه خودروسازی باشند؛ چرا که با توجه به اهمیت لوازم یدکی، ممکن است برخی از مجموعه ها لوازم یدکی جعلی و تقلبی تولید کنند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی ها نه تنها باعث بهبود عملکرد خودرو نمی شود بلکه در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می گذارد. مهدی کاظمی گفت: به دلیل مصرف پایین برخی لوازم یدکی تولید آن در کشور به صرفه نیست و نگرانی ما این است با اجرای طرح شناسنامهدار کردن لوازم یدکی قیمت این کالاها برای مردم چند برابر یا کالا کمیاب شود و بازار زیرزمینی لوازم تقلبی رونق بگیرد. ». فروشنده لوازم یدکی با گلایه از تولیدکنندگان لوازم یدکی میگوید این روزها تشخیص تقلبی یا اصلی بودن اجناس بسیار سخت است چون برخی از تولیدکنندگان با هزینه بسیار پایین لوازم یدکی را در یک مغازه زیرپله تولید میکنند و آن را با قیمت معادل جنس اصلی میفروشند، در نتیجه دامنه سود این اجناس تقلبی هم بسیار زیاد است و ما هم واقعا نمیتوانیم تشخیص دهیم کدام اصل است و کدام تقلبی.

قبل از اینکه وارد بحث دیگری شویم از این فروشنده در مورد گرانی قطعات یدکی نسبت به سال گذشته در همین ایام میپرسم. به گفته او با گران شدن ارز، قطعات یدکی ماشینهای خارجی طبیعتا گران میشود اما علاوه بر آن کارخانههای تولیدکننده قطعات یدکی برای خودروهای داخلی هم محصولات خود را گران میکنند چون گرانی ارز باعث میشود مواد اولیه مورد نیاز خود را گران تر بخرند. به گرانی ارز، کرونا، تحریم و کاهش تقاضای مردم اشاره میکند و میگوید با وجود اینکه در ایام کرونا و قرنطینه بسیاری از مردم از خانه خارج نشدند و تقاضا برای قطعات یدکی کمتر شد اما افزایش قیمت دلار این کاهش تقاضا را جبران کرد و شاهد افزایش قیمت زیادی نسبت به سال گذشته بودیم. در این سرویس از فیلتر سوخت بازرسی میشود و همچنین شیلنگ و اتصالات سیستم انتقال سوخت نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت. همچنین لمس قطعات و دقت در نوع جوشکاری، پرچکاری و نوع حکاکی حروف و اعداد روی قطعات نیز گویای کیفیت ساخت آنها خواهد بود.

برای استفاده از این سامانه باید کد بارکد را به شمارههای ۵۰۰۰۱۸۳۱۰ یا ۳۰۰۰۳۱ پیامک کنید تا استعلام قطعه به شما اعلام شود؛ همچنین از طریق اسکن بارکد نیز میتوان از این سامانه استعلام گرفت. این ویروس باعث شده تا تمامی کسب کار های اینترنتی، خدمات خود را افزایش داده و محصولات بیشتر و متنوع تری به مشتریان عرضه کنند. عملکرد پیچ ها و مهره ها به صورت نر و ماده است و مکمل یکدیگرند. با افزایش میل افراد به خرید خودرو و افزایش روز افزون خودرو، فروشندههای لوازم یدکی نیز زیادتر از قبل شدهاند و قطعات خودرو بیشتر در دسترس است. هولوگرام رسمی شرکت همانند نشان استاندارد مخصوص شرکت است و به گونه اصالت کالا را نشان میدهد. ایساکو شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو است. برای بسیاری از افراد پیش آمده که هنگام خرید لوازم یدکی متوجه رنگ رفتگی بستهبندی و تغییر شکل آن میشوند که این نشانی از پایین بودن کیفیت محصول است و بی دقتی تولید کننده را در تولید نشان میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید