ارزانترین فروشگاه لوازم یدکی ماشین کجاست؟

خودرو جک حداکثر 140 اسب بخار دارد که گیربکس 5 سرعته دستی داشته و برای سفرهای طولانی مدت خودروی ایده آلی است. در مستر یدک وجود دارد. در داخل دیسک ترمز لنت قرار گرفته است اما باید بدانید که اگر لنت وجود نداشته باشد عملا دیسک و ترمز خودرو هیچ کاری نمیکنند. همانطور که میدانید یک خودرو برای اینکه ساخته شود از قطعات ریز و درشت بسیاری استفاده میشود و اهمیت برخی از این قطعات به حدی بالا است که در صورت استهلاک و یا یک ضربه اقتصادی مانند تصادف میتواند عملکرد کلی خودرو را مختل کند و باید بدانید که حتی یک قطعه کوچک میتواند نقش کلیدی در یک خودرو و یا وسایل مکانیکی داشته باشد. تاریخچه خودروها و قطعات یدکی در یک جهت در کنار یکدیگر رقم خورده است و باید بدانید که قطعات کوچک وسایل لازم برای پیدایش و ساخت هر وسیله مکانیکی در دنیا است و کلیه لوازم یدکی در این جهت کمک کردند تا ماشینآلات مکانیکی ساخته شوند.

این وسیله از قطعات کوچک تری نیز تشکیل شده است مانند سر پلوس، سه شاخه پلوس و گردگیر و غیره. این دستگاه کوچک در خودرو این وظیفه را به عهده دارد تا اگر در سیستم برق رسانی خودرو جریان برق بیش از چیزی است که مورد انتظار است آن را قطع کند و نگذارد این جریان بیش از حد به قسمتهای مختلف خودرو آسیب برساند و از خودرو محافظت کند. در طبقه اول پاساژ معصومی، فروشگاهی وجود دارد که بهصورت تخصصی در فروش قطعات و لوازم یدکی هیوندای و کیا فعالیت دارد. اعضای صنف لوازم یدکی هم کارشناسان خبرهای هستند و هم مدیران بسیار خوبی هستند که میتوانند به گمرک و وزارت صمت کمک کنند. اما دیسک خودرو مانند لنت تمام نمیشود و عوامل زیادی میتواند باعث شود تا دیسک خراب شود که میتوان به استفاده از لنت های بی کیفیت و غیر استاندارد اشاره کرد که میتواند آسیبهای بسیار زیاد و جدی به دیسک وارد کند. البته امکان خرید آفلاین نیز وجود دارد ، به این معنی که می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کرده و پرداخت را به صورت آفلاین انجام دهید.

یکی از اعضای اصلی لوازم بدنه خودرو سپر است که این وسیله علاوه بر این که به خودرو زیبایی میبخشد و روی هندلینگ خودرو تاثیر گذار است نقش ضربه گیری در خودرو را نیز دارد و باعث میشود تا از موتور و بدنه ماشین محافظت شود. برای مثال اگر شما از مدل خاصی از گیربکس استفاده کنید این گیربکس باید با مدل موتور و تجهیزات جانبی در خودروی شما سازگاری داشته باشد در غیر این صورت آن قطعه نمیتواند به درستی در خودروی شما کار کند و ممکن است که حتی مشکلات بیشتری را برای شما به وجود بیاورد. در دستهبندیهای منظم این سایت میتوانید به وسایل تعمیر و نگهداری، تجهیزات خارجی و بدنه، تجهیزات داخلی، روشنایی، چرخ و لوازم جانبی و مصرفی دسترسی داشته باشید. میگوید تحریم باعث میشود واردکنندگان نتوانند یک قطعه یدکی را به طور مستقیم از تولیدکننده خارجی بخرند و وارد کنند، بنابراین پای واسطهها و دلالها وسط میآید و هر یک از این مراحل به معنی گرانتر شدن قیمت تمام شده کالای وارداتی است.

با بعضی از شرکت های پخش لوازم یدکی خودرو در ایران به اختصار آشنا شدیم. اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم لوازم یدکی خودرو در چند بخش دسته بندی های ترمز و فرمان، جلوبندی و تعلیق، برق و انژکتور، قطعات مربوط به بدنه، موتور و گیربکس تقسیم بندی می شود. سینی زیر موتور: قطعه یاد شده جزو قطعاتی حفاظتی خودرو نیز محسوب میشود و در زیر موتور قرار میگیرد. خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو از نظر هزینه و زمان و صرف انرژی کاملا به نفع شماست و همچنین میتوانید به سادگی جنس خریداری شده را پس بفرستید. مهدی کاظمی سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه در بازار لوازم یدکی قطعات تقلبی و فیک وجود دارند، گفت: منکر وجود جنس تقلبی و فیک در بازار نیستیم و حدود ۲۰ درصد از قطعات موجود در حال حاضر بیکیفیت هستند. سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو افزود: دولت باید با کالای تقلبی مبارزه کند و یکی از راههای این مبارزه کمک گرفتن از خود اعضای ۱۰ هزار نفری اتحادیه لوازم یدکی خودرو در تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید