آخرین اخبار «بازار لوازم یدکی خودرو

مهدی کاظمی سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه در بازار لوازم یدکی قطعات تقلبی و فیک وجود دارند، گفت: منکر وجود جنس تقلبی و فیک در بازار نیستیم و حدود ۲۰ درصد از قطعات موجود در حال حاضر بیکیفیت هستند. سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو افزود: دولت باید با کالای تقلبی مبارزه کند و یکی از راههای این مبارزه کمک گرفتن از خود اعضای ۱۰ هزار نفری اتحادیه لوازم یدکی خودرو در تهران است. این شرکت یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای پخش لوازم یدکی خودرو در تهران است. تفاوتی ندارد که در کدام گوشه از ایران زندگی میکنید و خودرو شما چه اندازه خاص پسند است؛ امروزه با فراگیر شدن تجارت اینترنتی، امکان تهیه سریع و ایمن انواع قطعات لوازمیدکی برلیانس H320 اصل برای شما هموطنان عزیز فراهم خواهد بود و لزومی ندارد به علت در دسترس نبودن لوازمیدکی مسافت طولانیای را طی کنید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز پیش بود که به دلیل نقص فنی خودرو مجبور شدم سری به تعمیرگاه بزنم، تعمیرکار علت نقص فنی را خرابی قطعه عنوان کرد و مرا به فروشنده های لوازم یدکی خودرو حواله داد، چرا که به گفته او برخی لوازم یدکی به راحتی در بازار پیدا نمی شوند و برای همین صاحب خودرو باید شخصا سراغ فروشندگان لوازم یدکی برود تا پس از جستجوی فراوان قطعه را پیدا کند. یکی از فروشندگان لوازم یدکی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برخی از قطعات کمبود اساسی در بازار دارند و دلیل آن هم گرانی است. یکی از خریدران لوازم یدکی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بازار لوازم یدکی خودرو نیاز به نظارت جدی دارد. در این مقاله قصد داریم در خصوص لوازم و قطعات یدکی خودرو با شما بیشتر صحبت کنیم.برای آگاهی از آگهی های فروشگاه های فروش قطعات یدکی خودرو می توانید به وب سایت شهرکهای صنعتی مراجعه کنید. ماشین نو در شبکه های مختلف اجتماعی نیز حضور دارد و با دنبال کردن آن می توانید در مورد محصولات آن بیشتر بدانید.

شما محصول دیجی کالا را می شناسید که باید بدانید. تقربا تمامی شرکتهای تولید کننده بارکد محصول را روی بسته بندی آن ثبت میکنند. شما میتوانید بهراحتی لوازمیدکی برلیانس H320 اصل منجمله چراغ، چراغخطر و مهشکن را با اطمینان از فروشگاه یدک مارکت خریداری کنید و نکات گفتهشده را در طراحی این محصول بسنجید. چنانچه به هر دلیلی ناگزیر به تعویض این قطعه شدید نیز، میتوانید بهراحتی نسخهای باکیفیت کارخانه را مجدداً تهیه کنید. شما میتوانید تأثیر طراحی جلوبندی مناسب این خودرو را در راحتی افراد سرنشین و آسودگی خود در حین رانندگی مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید لوازم یدکی خودرو خود را با اطمینان تعویض کنید بهتر است به فروشگاه اینترنتی لوکس یدک مراجعه نمایید و لوازم یدکی با کیفیت را خریداری کنید و از رانندگی با خودرو خود لذت ببرید. دیسکهای غیر اورجینال عموماً با تراش و وزن و کیفیت غیرمعمول درستشده و لزوماً تجربه اولیه و متعادل رانندگی را برای شما به وجود نمیآورند.

قطعاتی با کیفیت ضعیف که خریداران از این رویه شکایت های زیادی دارند. راهی بازار لوازم یدکی خودرو شدم تا قطعه مورد نظرم را خریداری کنم، پس از مدتی جستجو در بازار لوازم یدکی نتوانستم قطعه مورد نظر را خریداری کنم، جالب اینجاست که این تنها مشکل من برای پیدا کردن قطعه خودرو نبود و خریداران بسیاری را دیدیم که مثل من در بازار لوازم یدکی خودرو سرگردان بودند تا قطعه مورد نظر خود را پیدا کنند. کادر پشتیبانی یدک مارکت اینجاست تا بهترین نقش خود را در بازار رقابتی لوازمیدکی خودرو ایفا کرده و با پشتیبانی و پیگیری درخواست مشتریان خود، امکان استفاده از انواع خودرو را در سراسر کشور فراهم کند. در تجربه افراد از خرید خودرو برلیانس H320، بازار این خودرو بهخصوص در مدل اتومات، قوی ارزیابیشده است. با خرید لوازم یدکی از یدک یار شما از اصالت قطعات اطمینان خواهید داشت چرا که این فروشگاه آنلاین، اصلات لوازم یدکی خود را ضمانت کرده و در صورت اصل نبودن، قطعه را بدون هیچ هزینه مرجوع می نماید. به طوری که قطعه تحویلی اگر به هر دلیلی دارای نقص فنی باشد یا همچنین هرگونه مشکلی بابت اصل بودن و اصالت کالا باشد بدون هیچ چون و چرا، کالا پس گرفته میشود و عودت وجه انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید